darčeky pre každého

Shamballa náramky

Vedeli ste shamballa náramky sú vykladané českým kryštáľom, veľkosť je možné jednoducho prispôsobiť za pomoci šnúrok.Je to veľký svetový hit ale čo je dôležité krásne doplní váš outfit.
Legenda z Tibetu kde majú tieto náramky korene hovorí, že ovplyvňuje Dharma Chakru, ktorá je v srdci všetkých ľudských bytostí a symbolizuje myseľ, dokončenie trojice tela, reči a mysle a navodzuje celkovo príjemnú duševnú pohodu. Je dobré ho nosiť pre spojenie duševnej pohody a krásneho dizajnu. Duševná pohoda je v dnešnom rýchlom svete skôr vzácnosť tak prečo si nemôcť takouto krásnou maličkosťou. S určitou dávkou hrdosti ho nosia aj známe osobnosti ako sú Rytmus, Michael Jordan, Heidi Klum, Boris Becker, Demi Moore, Ashton Kutcher, Gwyneth Paltrow, Usher, Kayne West …

 

ŽLTÁ: Pôsobí povzbudzujúco a rozveseľujúcu, je to symbol múdrosti, vysokej inteligencie. Povzbudzuje myseľ, podporuje chápavosť a pamäť. Ukľudňuje naše city a emócie.
ČERVENÁ -Znamená životnú silu, vitalitu, moc a rozhodnosť. Priťahuje šťastie, povzbudzuje a dobíja energiu. Obľubujú ju ľudia impulzívny, niekedy až agresívny, svojim blízkym však vedia prejaviť aj nežnosť a srdečnosť.
MODRÁ: Modrá je farba duše, predstavuje liečenie a skrytú ochranu. Tmavomodrá podporuje logické myslenie a pôsobí na intuíciu. Ľudia, ktorí majú radi modrú, majú komplikovaný vnútorný svet a život, chcú mať všetkého veľa, ale nič pre to nerobia, sú opatrný, rozvážny a ľahostajný.
Sivá: Sivá je farbou neutrálnou, ale zároveň neživou a prezrádza strach, únavu, či nedôverčivosť. A preto je vhodná skor pre ľudí, ktorý sa potrebujú tak trochu pokojiť a spomaliť. 
BIELASymbolizuje koniec a začiatok niečoho nového, je farbou nevinnosti a prirodzenosti. Predstavuje psychické schopnosti a rozptyľuje zlo. Majú ju radi otvorení, úprimní, nekompromisní ľudia.
Zelená: Zelená farba je viacvýznamová ale je to symbol prírody. Predstavuje tak samotný život, znovuzrodenie, silu. V tažkých situáciach zelená pomáha tým ktorý čakajú nádej a novú šancu. V minulosti sa zelená spájala zo symbolom plodnosti. Na rozdiel od modrej farby napríklad, zelená podporuje chuť do jedla, používa sa napríklad aj v nemocniciach. Pôsobí pokojne na každého a je to taká univerzálna a neutrálna farba. Zelenou nikdy nič nepokazíte. Ak by sme o zelenej chceli písať viac stačí písať o odtieňoch zelenej. Smaragdovo zelená napríklad je symbolom nesmrteľnosti, či olivová zelená je symbolom mieru. Žlto zelená farba sa napríklad nedoporučuje používať s súvislosti s obchodom a tmavo zelená sa často krát spája s bohatstvom, výnimočnosťou, niekedy s mužnosťou a konzervatívnosťou.

 

Ukáž nás kamošom ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

No Comments Yet

Pridaj komentár