darčeky pre každého

Ubytovanie Naďka

Príjemné rodinné Ubytovanie Naďka so samostatným vchodom vás očarí veľkou záhradou kde môžete za priaznivého počasia tráviť čas rôznymi činnosťami ako aj grilovaním kulinárskych dobrôt.

Autom zaparkujete až k Ubytovaniu Naďka na uzavretom parkovisku. Rodinný štýl ubytovania vám poskytne tri komfortné, priestranné, krásne a moderne zariadené izby, ku ktorým máte k dispozícii dve kúpelne a jednu samostatnú kuchyňu na prípravu vašich obľúbených jedál a maškŕt.

Ubytovanie Naďka je len 5min od známeho Aquaparku v Turčianskych Tepliciach a to je jedným z dôvodov prečo je to fantastické miesto na strávenie rodinnej dovolenky v akomkoľvek období roka.

V každom ročnom období môžete tráviť čas inak. V lete pri bazéne v aquaparku alebo na mestskom kúpalisku v Turčianskych Tepliciach. Zo sedadla bicykla spoznáte Turčiansku kotlinu. Na jar si vychutnáte prebúdzajúcu sa prírodu a v jeseni vás príroda pri predhádzkach po okolitých lúkach a kopcoch akými sú napríklad Tlstá a Ostrá prekvapí jej špecifickou vôňou a krásou. Aj v zime máte o program postarané. Neďaleko je Valčianska a Jasenská dolina pre lyžiarov asnowboardistov začiatočníkov a stredne pokročilých a tí náročnejší sa prevedzú kúsok ďalej a prídu si na svoje na Martinských Holiach.

Počasie nevyšlo? Prírodu nevieme ovládať ale vieme sa postarať o vaše pohodlie. K dispozícii na izbe máte televíziu a aj pripojenie cez wi-fi čo určite využijú aj tzv. workoholici, ktorí sa bez svojho notebooku nezaobídu ani na dovolenke.

U nás sa budete cítiť príjemne ako doma.

Ukáž nás kamošom ...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest

No Comments Yet

Pridaj komentár