Toto je Zuzy

Zuzy relax

Začiatky

… už na strednej škole prepisovaním diplomových prác pre obľúbených učiteľov pričuchla lepšie k počítačom.

Na vysokej škole prešla programovaním cez pár krásnych jazykov, a potom cez rôzne CMS až k webom a designu. A zaparkovala trvalejšie pri WordPresse.

Keď potrebuje násjť išpiráciu na tvorbu webov alebo písanie textov pre svojich klientov, tak si po ňu vyrazí na vrcholky hôr, za čistým vzduchom a čistými myšlienkami. 

Inštruktorka

Miluje zimu, hrejivé objatia, sneh, mráz, bláznenie na snehu a zároveň je stále zodpovedná voči sebe aj svojim klientom. 

Ako inštruktorka lyže & snowboard robí to čo ju baví. Robiť srdcom svoj job je umenie. 

Od teraz sa budete tešiť na každú zimnú sezónu.

Môžete si ju objednať na naučenie pre seba alebo svoje deti. Stačí kliknúť nižšie. Heslo je Zuzy 🙂

Zuzy Inštruktorka Aktivski

Blogerka

Inšpiratívna blogerka. Podáva príbehy prirodzeným pútavým a živým spôsobom. Nechaj sa vtiahnuť do deja príbehom zo života. Stále chceš čítať viac a viac. Chceš svoj Život s úsmevom.

Tento blog vznikol na podnet viacerých vtipných situácii z jej života. Rozhodla sa, keďže smiech je zdravý a dokonca aj lieči, že sa s tebou podelí o krásne a vtipné príbehy. Občas píše recenzie na produkty alebo služby. Môžeš ju osloviť a napíše aj pre teba.

Dostaneš aj dobré tipy na skvelé veci k nakupovaniu, otestovaniu prípadne relaxovaniu.

Verím, že blog sa ti páči a veľmi rád ho posúvaš aj svojim priateľom a šíriš ho medzi dobrých ľudí nech sa zabávajú s nami.

Možno si práve teraz kladieš otázku: „Zuzy? Veď to sa píše s mäkkým „i“ – Zuzi.“ Áno spisovne.  Toto má na svedomí veľmi dobrá priateľka, ktorá má na to dôvod. Zuzy tak vznikla osobná značka.

Služby pre vás

Copywriting, texty na zákazku, zverejnenie textov na tomto blogu, alebo tvorba webstránky či blogu.

copywriting

Predávajte obsahom

Copywriting je tvorba obsahu, ktorý smeruje k uzavretiu obchodu alebo predaju. Copywriting je jeden zo základných elementov efektívneho marketingu. Tvorba obsahu ktorý predáva.

Malé zmeny tvoria tie VEĽKÉ veci

Malé zmeny tvoria tie VEĽKÉ veci

Drobné úpravy na vašom existujúcom webe, blogu, správa vášho webu, občasná spolupráca na projektoch, ...

Radi si to robíte sami?

Radi si to robíte sami?

V ponuke je možnosť zverejniť vlastný text na tomto webe. Je to jednoduché. Napíšte mi čo chcete zverejniť a dohodneme si podmienky.

Ukážte svetu čo robíte

Ukážte svetu čo robíte

Nie každý je majster sveta. Poradím, pomôžem ako najlepšie viem. Spravím to s radosťou a počítajte s tým, že si to nechám aj zaplatiť. Tvorba webov, eshopov, ...

Mňa, mňa, mňa 🙂 si vyberte!!!

Profesionálny ľudský prístup

Rýchle reakcie, príjemná komunikácia, ...

Kreativita

Spoločné riešenie k spokojnosti klientov. Praktickosť a estetika sa dokážu snúbiť na jednom mieste.

Spokojnosť klientov

Spokojní klienti sa radi vrátia alebo odporučia ďalčích klietov preto je to pre mňa TOP dôležité.

Ochota, ústretovosť

Komunikácia je u mňa vždy srdce projektu. Preto je dobré si vždy všetko vydiskutovať.

Čo si myslia klienti

“Tvorba našej webstránky prebehla na 1*! Profesionálny prístup, rýchla reakcia na naše požiadavky a super kreativita. Odporúčame všetkými 10-timi! Top! Ďakujeme Vám za všetko! Pedore, s.r.o. ”
“Pre mňa je spolupráca s tebou Zuzy na TOP úrovni. Nepotrebujem sa zdržiavať a ty vieš vždy, čo potrebujem. Ak nie, nasmeruješ ma k tomu, ako by mal vyzerať web, aby bol pre ľudí jednoduchý a orientačne zvládnuteľný. Jednanie je jasné, vecné a stručné, čo mne veľmi vyhovuje. Výsledok vždy stojí za to a vždy som spokojná. Hlavne nezaháľaš a spracuješ moju požiadavku promptne. Za, čo som veľmi vďačná.”
“Zuzku poznám už viac rokov, spolupracovali sme na viacerých webstránkach. Vždy spokojnosť s výsledkom práce, super komunikácia, rýchla odozva, maximálna ochota a ústretovosť, ľudský a pritom profesionálny prístup. Veľmi rada ju budem odporúčať aj iným klientom.

,,Vyber si prácu, ktorú miluješ a už nikdy nebudeš musieť pracovať ani len deň vo svojom živote.“ – Confucius