Zuzy relax

Na štarte

… už na strednej škole som prepisovaním diplomových prác pre obľúbených učiteľov pričuchla lepšie k počítačom.

Na vysokej škole som prešla programovaním cez pár krásnych jazykov, a potom cez rôzne CMS až k webom a designu. Trvalešie som zaparkovala pri WordPresse o pár rokov neskôr.

Keď potrebujem násjť išpiráciu na tvorbu webov alebo písanie textov pre svojich klientov, tak si po ňu vyrazím na vrcholky hôr, za čistým vzduchom a čistými myšlienkami. 

Ako inštruktorka

Milujem zimu, hrejivé objatia, sneh, mráz, bláznenie na snehu a zároveň pracujem na tom aby som bola stále zodpovedná voči sebe aj svojim klientom.

Ako inštruktorka lyže & snowboard robím to čo ma baví. Robiť srdcom svoj job je umenie. V Jasenskej doline pri meste Martin.

Od teraz sa budete tešiť na každú zimnú sezónu.

Môžete si ma objednať v hviezdnom tíme Active Ski – ski & snowboard academy na naučenie pre seba alebo svoje deti.

Stačí kliknúť nižšie na TELEFON.

Heslo je Zuzy 🙂

Zuzy Inštruktorka Aktivski
Zuzy blogerka

Ako Blogerka

Hovoria o mne: Inšpiratívna blogerka. Podáva príbehy prirodzeným pútavým a živým spôsobom. Nechaj sa vtiahnuť do deja príbehom zo života. Stále chceš čítať viac a viac. Chceš svoj Život s úsmevom.

Tento blog, ktorý po asi dvanástich rokoch prešiel kompletnou rekonštrukiou, vznikol na podnet viacerých vtipných situácii z môjho života. Rozhodla som sa. Keďže smiech je zdravý a dokonca aj lieči, podelím sa s vami o krásne a vtipné príbehy. Občas píšem recenzie na produkty alebo služby. Môžete ma osloviť a napíšem aj pre vás.

Dostanete dobré tipy na skvelé veci k nakupovaniu, otestovaniu prípadne relaxovaniu.

Verím, že blog sa vám páči a veľmi rád/rada ho posúvate aj svojim priateľom a šírite ho medzi dobrých ľudí nech sa zabávajú s nami.

Možno si práve teraz kladiete otázku: „Zuzy? Veď to sa píše s mäkkým „i“ – Zuzi.“ Áno spisovne.  Toto má na svedomí moja dobrá kamarátka, ktorá má na to dôvod. A ja? Mne tak vznikla osobná značka.

Či už na zasnečenom kopci alebo virtuálnom svete – Teším sa na vás 

Vaša ZUZY 😉

Služby pre vás

Copywriting, texty na zákazku, zverejnenie textov na tomto blogu, alebo tvorba webstránky či blogu.

copywriting

Predávajte obsahom

Copywriting je tvorba obsahu, ktorý smeruje k uzavretiu obchodu alebo predaju. Copywriting je jeden zo základných elementov efektívneho marketingu. Tvorba obsahu ktorý predáva.

Malé zmeny tvoria tie VEĽKÉ veci

Malé zmeny tvoria tie VEĽKÉ veci

Drobné úpravy na vašom existujúcom webe, blogu, správa vášho webu, občasná spolupráca na projektoch, ...

Radi si to robíte sami?

Radi si to robíte sami?

V ponuke je možnosť zverejniť vlastný text na tomto webe. Je to jednoduché. Napíšte mi čo chcete zverejniť a dohodneme si podmienky.

Ukážte svetu čo robíte

Ukážte svetu čo robíte

Nie každý je majster sveta. Poradím, pomôžem ako najlepšie viem. Spravím to s radosťou a počítajte s tým, že si to nechám aj zaplatiť. Tvorba webov, eshopov, ...

Mňa, mňa, mňa 🙂 si vyberte!!!

Niekedy som ako dieťa. A práve to mi pomáha tvoriť pre vás krásne texty alebo webové projekty. Skvelých nápadov nikdy nie je dosť. Je dobré mať z práce radosť!

Profesionálny ľudský prístup

Rýchle reakcie, príjemná komunikácia, ...

Kreativita

Spoločné riešenie k spokojnosti klientov. Praktickosť a estetika sa dokážu snúbiť na jednom mieste.

Spokojnosť klientov

Spokojní klienti sa radi vrátia alebo odporučia ďalčích klietov preto je to pre mňa TOP dôležité.

Ochota, ústretovosť

Komunikácia je u mňa vždy srdce projektu. Preto je dobré si vždy všetko vydiskutovať.

Čo si myslia klienti

“Tvorba našej webstránky prebehla na 1*! Profesionálny prístup, rýchla reakcia na naše požiadavky a super kreativita. Odporúčame všetkými 10-timi! Top! Ďakujeme Vám za všetko! Pedore, s.r.o. ”
“Pre mňa je spolupráca s tebou Zuzy na TOP úrovni. Nepotrebujem sa zdržiavať a ty vieš vždy, čo potrebujem. Ak nie, nasmeruješ ma k tomu, ako by mal vyzerať web, aby bol pre ľudí jednoduchý a orientačne zvládnuteľný. Jednanie je jasné, vecné a stručné, čo mne veľmi vyhovuje. Výsledok vždy stojí za to a vždy som spokojná. Hlavne nezaháľaš a spracuješ moju požiadavku promptne. Za, čo som veľmi vďačná.”
“Zuzku poznám už viac rokov, spolupracovali sme na viacerých webstránkach. Vždy spokojnosť s výsledkom práce, super komunikácia, rýchla odozva, maximálna ochota a ústretovosť, ľudský a pritom profesionálny prístup. Veľmi rada ju budem odporúčať aj iným klientom.

,,Vyber si prácu, ktorú miluješ a už nikdy nebudeš musieť pracovať ani len deň vo svojom živote.“ – Confucius