Darčeky od srdca

Uvedomuješ si aké je to pekné darovať niekomu darček, ktorý nieje len obyčajným lapačom prachu? Darovať niečo čo ostane krásnou spomienkou na výnimočný deň? Aj keď ja si myslím, že každý deň je výnimočný. A preto by sme sa nemali viazať na to či má niekto narodeniny, meniny, alebo sú Vianoce. Darovať niečo krásne je potešením pre obe zúčastnené strany.

Práve dnes mi kamarátka vravela, že si ide dať vytlačiť nejaké fotky z dovolenky. Tak ma napadlo, že možno by bola lepšia fotokniha. Dať tam krásny nápis a nejak vymyslieť uloženie fotiek aby to malo systém a doslova kreslili príbeh, keď v nej bude po nejakom čase listovať. Napadol ma aj fotoobraz z nejakej veľmi vzácnej chvíľky. Môžeš si ho zavesiť niekam kde ho budeš mať na očiach a bude ti pripomínať tie krásne strávené chvíle. Možno aj vôňu mora a opálenej pokožky, alebo zvuk ponárajúcich sa bosých nôh do teplého piesku, kedy cítiš ako ta šteklí medzi prstami. Pri pohľade na obraz cítiš aj hrejivé lúče slnka na svojom tele zahalenom len v plavkách.

Hmmm práve ma napadol ďalší neuveriteľný darček. Kolega mi priniesol kávu v šálke a s touto šálkou nie som až tak celkom spokojná a preto si dám vyrobiť svoju vlastnú s vlastným motívom, lebo hrnčeky s fotkou to je niečo čo aj obyčajnej káve dá tú správnu emóciu. Daj si tam v práci fotky detí alebo niekoho koho miluješ a deň môže byť ako šibnutím čarovného prútika ešte krajší.

Tričká

Tričká s nápismi mi pripomenuli poslednú dovolenku. Bolo to len nedávno. Je tomu asi tak najviac 2-3 týždne čo som sa vrátila od mora a tam sme dostali krásny darček od organizátorov dovolenky. Tričká s nápismi nášho obľúbeného športového klubu. Bolo to krásne prekvapivé a úžasné pre všetkých zúčastnených. Viem, existuje aj tričko s vlastnou potlačou a to je trochu iná metóda ako sme mali my na dovolenke.

Variantov je oveľa viac, avšak chcem aby si vedel, že vždy máš na výber a toto sú tak krásne darčeky, že by si ich mal minimálne zvážiť ako možnosť skôr ako kúpiš ďalší lapač prachu, ktorý bude trčať na poličke bez akéhokoľvek povšimnutia a emócie.