Skvelé matrace sú na nezaplatenie

Keď si jedna z mojich dobrých priateliek po dlhom váhaní konečne vybrala a kúpila byt aký chcela, nastali ďalšie starosti, alebo skôr radosti. Bolo to zariaďovanie. Okrem nábytku potrebovala aj poriadnu posteľ aby do práce a na voľnočasové aktivity vstala oddýchnutá a v pohode.

V meste, kde bývame pobehala asi všetky obchody no nič sa jej nepozdávalo a hlavne nevedela, ktoré sú dobré a ktoré nie. V tom čase, či už to bola náhoda alebo to tak malo byť, sa blížila obrovská každoročná výstava nábytku a tak sme vyrazili spolu na výlet.

Mala skvelú trpezlivosť obzerala skrinky, stolíky a všetko možné a ja som už pomerne unavená ledva vláčila nohy za sebou, a tak som pri najbližšej príležitosti otestovala prvú posteľ, ktorá bola po ruke. A tak už som v polohe ležmo vyspovedala pracovníka, ktorý tam práve bol o tom aké sú rozdieli medzi jednotlivými matracmi a pre koho je aký vhodnejší. Ten deň som ležala na veľa kvalitných matracoch a tak som „prežila“ celú výstavu lebo už som po 5h behania nevládala na nich ani stáť. 😀

Nestala som sa odborníčkou no z celej výstavy mi ostal v pamäti jeden konkrétny matrac. Na tej asi nikdy nezabudnem bol úžasný a pre našinca príliš drahý. Avšak sú aj iné dostupnejšie možnosti.

Tak čo máš už matrac, ktorý je ti príjemný, na ktorom sa ti snívajú tie najkrajšie sny? Dnes vieš kúpiť kvalitné matrace aj v akcii a to aj rôznych veľkostí tzv. až na mieru.

Rozmery, ktoré sú v ponuke pre každého:

Zľava až 50% sa vzťahuje práve na sendvičové matrace vyrobené z PUR (molitanovej) peny, zo studených HR pien. V kurze sú aj matrace z visco-elastickej pamäťovej (lenivej) peny. Všetky tieto matrace sú dodávané nielen v štandardných, ale aj v menej obvyklých či atypických rozmeroch a samozrejme s dopravou po celej SR.

Spoločnosť spravila voči ľuďom ústretový krok tým, že pre nás vybrali také matrace, ktoré vynikajú svojou kvalitou, a je možné ich zaobstarať za dobrú cenu. A to sa mne osobne páči.