Taxi Schwechat a moje cestovanie

Bratislava je aspoň pre mňa príliš veľké a chaotické mesto a vzbudzuje vo mne neprekonateľný problém pri predstave čo sa týka cestovania mestskou dopravou. Trochu sa obávam, že sa tam stratím. O tom ako som sa v Bratislave už stratila som písala v inom príbehu a po jeho uverejnení som dostala otázku, či to bolo vymyslené. Áno vymyslel to život sám 🙂 Skutočne sa mi to stalo.

Aj to je dôvod prečo radšej chodím vlastným autom, prípadne požiadam kamošov čo žijú v Bratislave o prevezenie z miesta A na miesto B, avšak nie vždy to vyjde a navyše je mi to už aj nepríjemné stále niekoho zaťažovať. Ideálne je keď som svojim autom, no ani takáto doprava nie vždy vyjde a tak som si po tom pre mňa veľkom meste privykla presúvať sa ešte iným spôsobom. Taxi služba bolo moje riešenie.

Veľmi rada šoférujem, avšak sú chvíle, kedy oveľa radšej využijem služby profesionálnych šoférov – oveľa lepšie sa vyznajú v domácom prostredí, kde je to pre mňa cudzie, dostanem sa všade včas a bez starostí, … Áno stojí to možno čosi navyše, lenže nie vždy peniaze hrajú tú hlavnú roľu. Reálne sa zamysli nad touto situáciou. Ideš niekam na dovolenku a lietadlo ide len so Schwechatu. Ako sa tam dostaneš? Pôjdeš tam autom a máš istotu, že budeš mať kde zaparkovať? Budeš celú dovolenku premýšľať nad tým či je tvoje auto na letiskovom parkovisku v poriadku?

Veď si ani neoddýchneš. Pohodlnejšie je predsa zobrať si taxi na letisko Schwechat a máš po starostiach. Nastúpiš aj s batožinou v Bratislave do pohodlného auta a užiješ si pokojnú cestu a pohodlnú cestu, vybavíš ešte telefonáty, ktoré sú neodkladné a v mieste B teda na letisku Schwechat vystúpiš a ideš na výlet s čistou hlavou. Žiadne vymýšľanie kam dať auto a čo s ním, … TaxiSchwechat.com sa postará o tvoju bezstarostnosť z jazdy aj komfort.

Taxi Bratislava Schwechat je z môjho pohľadu zaujímavý nápad ako sa pohodlne za paušálnu cenu presúvať na letisko a užívať si vytúžené dovolenky, prípadne riešiť nutné služobné cesty. Keďže sa pomaličky láme rok s rokom a možno aj ty rovnako ako ja uvažuješ nad dovolenkou – nedalo mi to a pozrela som na internet a natrafila na túto stránku: http://www.taxischwechat.com – mimochodom je to veľmi jednoduchá stránka, ktorá je hlavne prehľadná a dozvieš sa tam za kratučký čas všetky potrebné informácie či už je to cena, kontakt alebo niečo iné.

Mne sa takáto pohodlná preprava páči, viem si to vychutnať a mám čas popozerať si z auta aj okolie čo ako šofér až tak veľmi nemôžem. Už viem ako pôjdem na moju najbližšiu dovolenku. A tebe som dala aspoň pár tipov. Ja rozhodne odporúčam taxi Schwechat a máš po starostiach. 🙂