Už by sa mi vážne zišiel nový mobil

Keď som naposledy vyberala nový mobil tak mi to trvalo asi dva týždne precízneho sledovania všetkých technických parametrov. Prečo? Lebo to čo bolo v ponuke bolo zbytočne drahé, nemali dobré fotoaparáty, stále mi tam niečo chýbalo, … No nakoniec to dobre dopadlo vybrala som a bola som mega spokojná niekoľko rokov :)Prišiel čas si to zopakovať.

Tak som sa znova pustila do pátrania …

Tento krát som to vymyslela jednoduchšie máme predsa modernú dobu. Našla som eshop MP3.SK je to najväčší e-commerce predajca mobilov a mobilného príslušenstva na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 2002 a portfólio tvorí viac ako 60 000 položiek. Na sklade držia neustále cca 20 000 položiek, ktoré expedujú zákazníkom do 24 hodín. V súčasnosti expandujú a otvárajú nové kamenné pobočky, ktorých je momentálne 12.

Tento mobil je šupa.

Tomu hovorím vyberať kvalitu z pohodlia domova alebo kancelárie.

Tak som si znova vybrala a netrvalo to už tak dlho. Vybrala som si predbežne HTC One M7. Naposledy som bola s HTC veľmi spokojná. Tento mobil je postavený na OS Androide a krásne tam “frčalo” všetko čo som potrebovala.

Takže ak budete potrebovať riešiť nový mobil, tablet, notebook, prípadne čokoľvek iné z čiernej techniky tak už máte na pár klikov všetko pod rukou priamo v eshope. Stačí ak sa prekliknete cez vyžšie uvedé obrázky, tie vás nasmerujú priamo do eshopu kde si môžete vybrať to po čom vám srdce túži. Žiaľ tam nájdete len materiálne veci ak chcete kontakt s ľudmi tak to vypnite počítač a vyrazte si s priateľmi von. Prajem vám príjemnú zábavu 🙂