Ako ušetriť?

Nákupy nákupy ach tie nákupy. Ako ušetrím na bežných nákupoch ako je oblečenie, obuv, možno nejaký ten wellness víkend prípadne elektronika? -“Bežia tie tieto myšlienky hlavou?“ Máš to asi rovnako ako mnoho ľudí. Ja vždy poviem: „Rieš ako viac zarobiť.“ A ešte len po tejto mojej vete prídu výhovorky: nemám čas, mám deti, nestíham, veď aj s kamarátmi chcem ísť na pivo, veď mi treba nové šaty, …. bla bla bla … Nevadí, aj pre teba mám tip. Poznáš zľavové kupóny? Ak sa povie zľavový kupón čo presne si predstavíš?

Možno ťa napadne ako môžeš ušetriť za oblečenie a obuv svojich detí, ktorým aj tak tieto veci potrebuješ kúpiť. Možno už cítiš ako ti tie nové topánky, ktoré sa na teba doslova usmievajú z výkladu, pochváli kolega a krásne sa ti v nich chodí. Sú také mäkké a príjemné. Tvoje nohy takmer spievajú od radosti. Poznám mnoho skvelých predajní s obuvou no nie všade majú zákaznícky servis nastavený na úžasné benefity. Treba si pozorne vyberať a voliť dobrý pomer cena vs. kvalita.

Zľavový kupón ti dá možnosť ako ušetriť vlastné peniaze a výhodne, avšak ozaj výhodne nakúpiť. Každý chce predsa ušetriť a keď použiješ správny kupón je to akoby si zarobil. Máš rád príjemný obchod kde sa o teba postarajú od kedy vstúpiš do dverí. Je to veľmi príjemné ja som to už zažila niekoľkokrát. Povedala som čo hľadám a ochotný personál mi poradil a priniesol čo som hľadala. Kupón Deichman sa dá teda efektívne použiť nielen na topánky, lebo v predajni nájdeš aj kabelky, alebo batohy na výlety.

Tak už máš vybraté. Ja by som chcela ten krásny batoh svietivej farby, čo majú na polici hneď za pultom a k tomu športovú peňaženku. Možno aj nové tenisky by sa mi hodili. Čo si vyberieš ty?