Zážitkový let balónom

Či už je v tebe ukrytý dobrodruh alebo máš dušu romantika, som presvedčená o tom, že toto sa ti bude rozhodne páčiť. Zážitkový let balónom v mnohých vyvoláva strach z výšky, mnohých láka svojimi možnosťami vidieť náš svet z vtáčej perspektívy. Možno práve myslíš na to aké by to bolo pomaličky nastúpiť do koša balón a zažiť ten pocit, keď sa kôš veľkého balóna odlepí zo zeme. Necháš sa príjemne unášať jemných vetrom. Práve vtedy si uvedomíš aká je to krása vidieť napríklad svoj dom z hora, cítiť svoje srdce radostne plesať a sám pre seba si povieš toto by mal zažiť aj niekto iný.

A možno sa mýlim a tento zážitok nechceš zažiť ty osobne. Je celkom reálne, že máš vo svojom okolí človeka, ktorý by veľmi rád zažil niečo také a ty ho chceš prekvapiť. Mám pre teba skvelý tip. Keďže doba internetu ti ponúka úžasné možnosti tak aj darčeky sa nakupujú v rekordne krátkom termíne a to z úplnou ľahkosťou. Stačí ak si vyberieš čo chceš venovať človeku, na ktorom ti záleží. Výhody ako nakupovať bez registrácie a mať možnosť zaplatiť zážitkový poukaz až po jeho darovaní to je len jeden z benefitov. Pamätaj hlavne na to, že atrakcie sú vhodné ako darček pre muža tak aj ako darček pre ženu. Takže prípadne ideálne prekvapenie ako svadobný dar.

Mysli aj na svojich rodičov, ktorý budú mať výročie. Už nehľadaj a nevymýšľaj niečo čo by bolo extra, niečo čím by si ich prekvapil a zároveň potešil. Napadlo ťa: „Nezvyčajné darčeky, to je také milé doslova až exkluzívne.“ Veď darčeky pre rodičov to je jednoducho radosť. Dopraj im trochu príjemného adrenalínu. Bláznivé darčeky nemusia byť vždy úplne šialené nebezpečné. Môžu to byť aj príjemné zážitkové darčeky, ktoré skutočne potešia dušu obdarovaného. Veď načo kupovať lapače prachu, s tým je len zbytočná robota.

Netradičné darčeky

Netradičné darčeky to je hit nielen tohto roku. Tieto veci budú aktuálne stále. No skutočne si predstav aké by to bolo darovať niečo tak úžasné a originálne svojej priateľke, priateľovi, rodičom, prípadne deťom, či kamarátom. Alebo kľudne aj ako svadobný dar. Prečo nie. Veď tu sa medze až tak veľmi nekladú.

Tak čo ideš do toho? Máš dosť odvahy spraviť niečo bláznivo krásne a potešiť tak človeka alebo ľudí, ktorých máš rád.