Audioknihy – Chatrč – chcela som si pozrieť film

kniha chatrč

Audioknihy. Príležitosť čítať aj pre tých, ktorý neradi čítajú. Sprav si napríklad zo svojho auta čitáreň na kolesách.

Kniha Chatrč. Máme ju doma už viac ako rok. Vyhováram sa na nedostatok času ako asi väčšina z nás. Pôvodne som si chcela pozrieť film online na internete. Aj som ho našla. Treba tam však odklikať príliš veľa reklám. Daň za pozeranie filmu online sa mi vrátila. Môj počítač natiahol nejaký vírus, ktorý mi spomaľoval procesor, odpájal wifi, … Musela som to vyriešiť aby som na ňom mohla vôbec aspoň trochu pracovať.
Audioknihy len za 7,49 EUR

Veľa šoférujem a tak ma napadlo si kúpiť knihu v audio podobe. Počúvať stále rádio, ktoré sa pod chvíľou odladí, keď prejdem niekam cez kopec, tiež nebolo ideálne riešenie. Audio kniha je super. Konečne budem počúvať niečo zmysluplné. Aj keď robila som to taj doteraz. Počúvala som NLP Akadémiu a jej podcasty. Sú to skvelé veci ohľadne osobného rozvoja. Mne veľmi pomohli posunúť sa z nechcenéhomiesta A do chceného miesta B.

Kniha Chatrč

V priebehu rodinného výletu je unesená najmladšia dcéra Mackenzieho Allena Phillipse. Koniec všetkým nádejám prinesie nájdenie zakrvavených šiat, ktoré vedú k záveru, že ju zabil dosiaľ nelapený sériový vrah malých dievčatiek.

Niekoľko rokov po tragickej strate objaví Mack v poštovej schránke zvláštny odkaz, v ktorom ho pisateľ pozýva do pustenej chatrče uprostred oregonskej divočiny, kde boli nájdené stopy krvi jeho dcéry. Aj napriek tomu, že Mackovi pripadá jeho vlastné rozhodnutie šialené, vyberie sa jedno zimné popoludnie na miesto stretnutia a to čo tam nájde,  navždy zmení jeho život.

Audioknihy – počúvanie je nové čítanie

Viem, že niektorí ľudia jednoducho neradi čítajú. Audioknihy sú istou príležitosťou a možnosťou ako sa dostať ku informáciam aj pre tých čo sa s knihami nekamarátia. Je to ďalšia možnosť ako si rozširovať svoje vedomosti alebo zažívať krajší život ruka v ruke s obľúbenými príbehmi a hrdinami.

Najlepšie príbehy do vašich uší


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.