Bankový účet bez poplatkov. Prečo? Lebo mKonto!

bankový účet

Bankový účet je praktickým interaktívnym nástrojom, ktorý sa stal neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Prostriedok, s pomocou ktorého sme schopní platiť za služby a produkty a zároveň nám
slúži na prijatie peňazí a ich bezpečné uloženie.

Podľa nedávneho prieskumu bolo zistené, že poplatky za osobné účty v banke tvoria v priemere čiastku vo veľkosti niekoľko eur mesačne. A to sú výdaje, ktorými nechce svoj rodinný život zaťažovať určite nikto z nás.

Ak sa teda tužíte vyhnúť povinnosti platiť za účet, na ktorom máte svoje vlastné peniaze, je tu riešenie od bankovej spoločnosti mBank. Konkrétne, osobný účet mKonto, v ktorého podaní okúsite pravý význam slova „zadarmo“.

Zadarmo naozaj pre každého

Prečo platiť nezmyselné poplatky, keď to vôbec nie je potrebné? Dôkazom týchto slov je mKonto, ktoré je primárne určené bežným občanom, respektíve fyzickým osobám. Bezplatný účet, v rámci ktorého nie je nutné platiť za radu obvyklých úkonov.

  • Nehradíte zriadenie ani vedenie osobného konta
  • Nemusíte platiť  prichádzajúce a odchádzajúce platby z účtu
  • Pri aktívnom využívaní karty získate až 4 výbery z bankomatu úplne zadarmo

To sú fakty, ktorých dôkazom je viac ako 600 000 spokojných klientov, ktorým spoločnosť mBank na poplatkoch ušetrila viac ako 33 miliónov eur.

Osobný účet bez obmedzovania

mKonto, to je názov súvisiaci so slovami ako sú profesionalita, bezpečnosť, ochrana osobných údajov, flexibilita a dostupnosť. To všetko máte teraz na dosah ruky a bez nutnosti jediného poplatku navyše.

Vezmite si napríklad výbery z bankomatu, v dnešnej dobe veľmi obľúbené a ľahko dostupné. V prípade tohto osobného účtu obdržíte až tri výbery zadarmo a od septembra 2016 dokonca každý, ktorého výška presiahne 70 eur.

To isté platí aj  v zahraničí, kam už so sebou nutne nemusíte nosiť veľkú hotovosť. Stačí si vybrať aspoň 70 eur a neplatíte žiadne zbytočné poplatky. O trvalých príkazoch a inkasách ani nehovoriac.

Vyberte si ľubovoľnú platobnú kartu

Osobný účet od mBank je nielen bezplatný, ale zároveň plní vaše tajné priania. Čo takto dopriať si debetné karty k mKontu predstavujúce komfortný a bezhotovostný variant platenia? Voľba je v tomto smere viac než pestrá, o čom vás presvedčia aj nižšie uvedené riadky.

  • mKarta
  • Zlatá mKarta
  • mNálepka

Čo by ste mali vedieť…

Napríklad to, že mKonto, to je dokonalá a prehľadná správa vlastných financií, ktoré máte vždy na dosah ruky.  A to nielen prostredníctvom bankomatov  a pobočiek spoločností. Je to predovšetkým online svet, v ktorom možno s peniazmi narábať podľa vlastného uváženia.

Okrem internetového bankovníctva je to tiež to mobilné, poprípade zasielanie SMS správ a e-mailov o akýchkoľvek pohyboch na účte. Dôvodov, prečo  si založiť bezplatné mKonto je určite viac ako dosť.

  • Nepretržitá zákaznícka linka
  • Prístup k bankovému kontu 24 hodín denne a 7 dní v týždni

Rozšírte si svoje mKonto

Aby toho nebolo málo, prístup k svojim financiám môžete povoliť aj ostatným ľuďom, ktorí sa tak automaticky stávajú spolumajiteľmi či disponentmi daného účtu. K jednému mKontu ponúka mBank ešte ďaľšie štyri  kontá eMax a eMax Plus, čo značným spôsobom rozširuje vaše možnosti narábania s peniazmi.

Spravujte svoje osobné financie tým najjednoduchším spôsobom a hlavne úplne zadarmo. Založte si mKonto a podľahnite jeho výhodám v plnej miere.


Pridaj sa na FB funpage