Moderná webstránka úplne jednoducho – ebook zdarma

moderna webstránka

Webstránky. Nádherné prezentácie na internete. Firmy, súkromné osoby tu predstavujú svoje produkty a ponúkajú svoje služby. A ty možno túžiš byť súčasťou. Pre niekoho je to ešte stále tvrdý oriešok. Hlavne, keď potrebuje prezentovať svoje produkty alebo služby. A pritom je to tak jednoduché. Všetko je možné robiť s absolútnou ľahkosťou. Stačí mať ten správny návod.

Dôležité je vedieť čo je to responzívna webstránka a design. Tento pojem vychádza z angličtiny Responsive web design. Znamená to spôsob akým je písaný html kód dokumentu. Tento kód ti zaručí, že sa bude tvoja stránka zobrazovať optimálne pre všetky druhy zariadení. Ako sú: mobily, notebook, tablety, a iné. Vďaka špecifikácii css3 (kaskádové štýly), tvoj krásny web rozpozná zariadenie a ukáže to čo má ukázať.

Moderná webstránka

Tieto veci môžeš zobrať aj len tak pre informáciu. Pretože k tvorbe svojej novej krásnej webstránky toto vedieť ani tak veľmi nepotrebuješ. Ponúkam ti možnosť stiahnuť si ebook, ktorý je zdarma. Dozvieš sa v ňom to čo potrebuješ vedieť. Nebudeš zahltený veľa informáciami. Napriek tomu dostaneš tie, ktoré ti pomôžu vystavať svoj web. Spravíš ho tak aby si bol s ním maximálne spokojný.

Práve jedna z hostingových spoločností vytvorila pre teba Ebook o tom ako vytvoriť svoj vlastný responzívny web. Dozvieš sa v ňom čo je to responzívnosť. Nájdeš tam rôzne bonusy v podobe užitočných linkov. Je tam aj odkaz na fotobanku. Kde môžeš čerpať z obrázkov, ktoré vieš použiť pre svoj webový projekt.

Tento ebook nieje príliš dlhý. Takže sa ti bude veľmi dobre čítať a prevedie ťa cestou pre teba možno ešte nepoznanou. Tvoja chuť tvoriť niečo pekné bude vzrastať tým ako sa budeš čoraz viac zdokonaľovať. V ebooku, ktorý je zdarma a je pripravený pre teba na okamžité stiahnutie. Nájdeš návod ako si pomocou CMS exoweb vytvoríš svoj vysnívaný webový projekt.


Pridaj sa na FB funpage