mKonto je jedinečné! Zisti v čom. Účet zdarma.

mkonto

V spleti mnohých bankových inštitúcií narazíte určite na veľké množstvo účtov, ktoré môžete využívať k osobnej potrebe. Ide o produkty pripravené fyzickým osobám. Predstavujú istú bezpečnostnú schránku na peniaze. Je možné ju ovládať prostredníctvom internetu odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

Do popredia mnohých diskusií, článkov a nezávislých testov sa čoraz častejšie pretláča osobný účet mKonto. Popularita je neustále na vzostupe. Ostáva teda otázka, čím je to spôsobené? Na ňu a na množstvo ďalších vecí, vám odpovedia nasledujúce riadky.

Neplaťte za osobný účet!

Tým najvýraznejším plusom tohto bankového produktu sú nulové náklady. Za mKonto nezaplatíte vôbec nič. Je poskytované zadarmo a bezplatne, iba v prípade špecifických služieb sú vyžadované symbolické poplatky v malej výške.

Pre bežného používateľa ide o ten najlacnejší variant ako spravovať peniaze, prípadne ich zdieľať hneď s niekoľkými ďalšími spolumajiteľmi.

mKonto od spoločnosti mBank vás naláka hneď v samotnom začiatku, a to prostredníctvom významného slovíčka „zadarmo“.

 

  • Zriadenie účtu je zadarmo
  • Vedenie účtu je zadarmo
  • Prichádzajúce platby sú zadarmo
  • Odchádzajúce platby sú zadarmo

K bankomatu bez jediného poplatku

Bankový účet je primárne využívaný k bezhotovostnému platobnému styku. K nemu nepochybne a neodmysliteľne patria platobné karty, prípadne tie debetné. V mBank máte v tomto smere na výber, keďže je tu mKarta, Zlatá mKarta a mNálepka.

S oboma kartami môžete platiť podľa svojho uváženia, zásadné sú výbery z bankomatu. Prvé tri sú vždy zadarmo, nech už sa postavíte k akémukoľvek bankomatu ľubovoľnej spoločnosti na území Slovenskej Republiky. Od septembra 2016 je navyše možné túto bezplatnosť udržať prostredníctvom výberu nad 70 eur.

Obmedzovať sa mimochodom nemusíte ani v zahraničí. S mKontom stačí vybrať tiež aspoň 70 eur a všetko máte zadarmo.  

Ušetrite na poplatkoch desiatky eur ročne

mKonto, to nie je len dlhodobá úspora bez akýchkoľvek záväzkov, ale tiež profesionálne služby, nepretržitý zákaznícky servis a stále sa opakujúce akcie, v rámci ktorých ušetríte viac ako dosť.

Aj vďaka tomu sa banková inštitúcia mBank stavia medzi prvotriednych poskytovateľov týchto služieb. Od svojich zákazníkov nevyžaduje žiadne špeciálne podmienky. Úspory sa môžu pohybovať od 3 do 6 eur mesačne v porovnaní
s bežnými a veľkými bankami.

Využite potenciál osobného účtu mKonto

Založte si mKonto. Dopracujte sa k celodennej a pohodlnej správe vlastných financií. Budete o nich informovaní pomocou niekoľkých odlišných komunikačných kanálov.

  • Internetové bankovníctvo
  • Mobilné bankovníctvo
  • Zasielanie SMS správ
  • E-maily

Tieto faktory vypovedajú o tom, že svoj osobný účet budete mať pod starostlivým drobnohľadom. A to 24 hodín denne a 7 dní v týždni. A čo ak si náhodou nebudete vedieť dať rady? Stačí osloviť profesionálne vyškolených operátorov a tí všetko potrebné zariadia za vás. Vysvetlia napríklad aj štyri ďalšie pridružené kontá eMax a eMax Plus ako aj ich
fungovanie.

Získajte mKonto tou najjednoduchšou cestou, a to prostredníctvom internetu, teda bez nutnosti navštevovať pobočky mBank, pekne z pohodlia vlastného domova.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.