Neviditeľné rádiové oplotenie

Zatiaľ som mala možnosť toto vidieť len vo filmoch, avšak už sa táto super vec dostáva aj k nám do bežných domácností. Podľa mňa je to veľmi praktické. Nevieš o čom hovorím? Čo si predstavíš, keď sa povie rádiové oplotenie? Len si prosím nepredstavuj plot postavený so starých tranzistorov a novodobých rádií a mp3 prehrávačov. Aj keď tá predstava ma vcelku pobavila. 😀

Takýto plot je však o niečom inom. Je to technicky veľmi dobre prepracovaný nápad a podľa mňa je to aj v praxi dobre použiteľné. Napríklad, ak máš psa dáš mu takýto obojok a on aj bez plota ostane len na tvojom pozemku, prípadne po hranicu kam mu elektronicky až dovolíš ísť. Čo je super, proti nežiadúcim osobám na pozemku. Budú tvoj dom z ďaleka obchádzať. Veľa ľudí má totiž rešpekt pred psami. A keď uvidia, že tam nie je plot a tvoj pes si tam veselo pobieha a šantí, tak asi radšej prejdú na druhú stranu.

Dnešná moderná doba prináša rôzne technické výmysli a tak aj táto inovácia je pre ľudstvo dobrým krokom. Môžeš mať krásne upravenú záhradu a nemusíš stavať plot. To je super. Čo myslíš? Za dobrú cenu si vyberieš značku z veľkého výberu sortimentu a sám si určíš čo je pre teba lepšie. Ak sa nevieš rozhodnúť ochotní pracovníci spoločnosti ti radi poradia a pomôžu na základe tebou zadaných požiadaviek na oplotenie.

Tovar, ktorý je medzi ľudmi najobľúbenejší majú hneď k odberu pretože ho držia skladom. A pýtaš na rýchlosť dodania? Tak toto ma milo prekvapilo. Tovar ti firma pošle už do 24h od objednávky čomu osobne hovorím: „páni to je servis“.

Chystáme sa stavať s drahým dom a chcem mať krásnu záhradu aby dom nádherne dopĺňala a rádiové oplotenie je niečo čo sa mi páči a rozhodne si to nájde miesto v plánovaní stavby a aj konečnej realizácii.

Ak si sa ešte nerozhodol verím, že si nabral aspoň inšpiráciu na niečo nové a inovatívne praktické. Pokiaľ chceš vedieť ako to presne funguje a prípadne poradiť nech sa páči kontaktovať predajcov na tomto linku: http://elektronickeobojky.sk