Sedacie súpravy, jedálenské sety, nábytok

Keď si pred pár rokmi kamoška kúpila a išla zariaďovať byt tak sme spravili na tú dobu tú najrozumnejšiu vec, ktorá nás vtedy napadla. Išli sme na výstavu nábytku. Bol z toho aj príjemný výlet. Určite ju poznáš je to tá najväčšia výstava aká v našej republike existuje – aspoň podľa mňa. Možno sa mýlim. Neviem. Porovnaj si sám.

Možno máš rád malé, možno skôr veľké, možno látkové a možno kožené, … Sedacie súpravy sú súčasťou hádam každého bytu alebo domu. Často aj súčasťou kancelárií alebo rokovacích miestností vo firmách. Aj mne sa stalo veľa krát stalo, že som prišla niekam do firmy na rokovanie a mala som ešte čakať, a tak sa stalo, že ma asistentka usadila zatiaľ na krásnu sedaciu súpravu v rokovacej miestnosti, kde som pohodlne počkala na obchodného partnera. Občas sme si presadli za stôl, ak to bolo potrebné a niekedy sme ostali sedieť na sedačke lebo to bolo uvoľnenejšie.

S kamoškou sme na výstave obehali celý areál. Pre mňa to bolo hotové utrpenie. „Ja som moderné dieťa“ – hundrala som s ubolenými nohami, už niečo po troch hodinách. Tieto akcie jednoducho nie sú pre mňa. Internet nám ponúka množstvo možností ako si nakúpiť od oblečenia, cez kozmetiku, … a áno aj nábytok si tam môžeš kúpiť. Toto mi robí radosť a nie lietanie po veľkej ploche. 🙂 Milujem šport, avšak cielený, zameraný na telo a nie na únavu a davy ľudí.

Musím však uznať, že aj tam mali krásne jedálenské sety. No ako vravím internet je internet, a keď má niekto jednoznačne krásne a prehľadne spravenú prezentačnú stránku tak mne osobne to vyhovuje viac. Keď listujem na stránke predstavujem si ako keby som sa prechádzala v predajni a mám čas na všetko pozrieť si ako to vyzerá aj s technickými detailami. A môžem si porovnávať mnou vybrané kúsky. Čo ma ešte baví je to, že na e-shope si vieš z kvalitných ponúk vybrať to čo sa ti páči dizajnom, technickými parametrami a hlavne aj cenou.