AhojPark – Novostavby v Bratislave – bývaš blízko centra, bývaš blízko prírody

Bratislava pre niekoho neznesiteľne veľké mesto, pre mňa mesto, kde sa viem stratiť a pre niekoho domov 🙂 Každý potrebuje a chce niekde bývať. Bratislava je veľké mesto a napriek tomu tam je možné mať blízky kontakt s prírodou. Uznaj sám budeš mať deti a chceš aby vedeli, že okrem ľudí žijú medzi nami aj zvieratá a hmyz tak nech majú kontakt s prírodou. Hmyz síce nie je možno tak zaujímavý, ale vidieť líšku alebo srnku to už je iný zážitok. Úprimne to je zážitok ešte vždy aj pre mňa 🙂

Developeri v hlavnom meste vymysleli projekt pod „krycím“ menom AhojPark – už názov je z môjho pohľadu zaujímavý. Cítiť v ňom niečo zelené a tým pádom to vyznie, že to asi bude niekde blízko prírody. A budeš sa možno aj čudovať no mám pre teba novinku. Tento projekt ako jeden z mála v Bratislave kombinuje rovnako ako blízkosť k prírode aj blízkosť do centra a občianskej vybavenosti. To znamená, že ak máš malé deti môžeš ich učiť rovnako ako „móresy“ mesta aj to ako sa správať k našej matke zemi úctivo a s vďačnosťou aby nám dovolila odhaľovať jej zákutia a prekvapenia. A že ich má dosť to už si sa od detstva dozvedel aj ty sám.

Priznám sa, že ja nebývam v Bratislave, na mňa je to priveľké mesto a navyše mám tendenciu sa tam stratiť takmer vždy, keď sa tam objavím. Občas tam zájdem na výlet mám tam kamarátov. Avšak ak by som sa tam z nejakého dôvodu mala sťahovať rozhodne by som sa zaujímala o tématiku „byty Bratislava“ a o tento projekt, práve pre jeho plusy s blízkosťou k prírode. Po náročnom hoc pracovnom dni je podľa mňa vždy vhodnejšia prechádzka lúkou či lesom ako sedenie na pive a fňukanie prípadne kukanie seriálov, ktoré len uberajú energiu. Príroda ťa nezištne dobíja to si zapamätaj a preto uvažuj, kde budeš tráviť čo najviac času a čo budeš mať v blízkosti.

Novostavby v Bratislave tvoria pomerne širokú ponuku. Z dlhodobého hľadiska je rozhodne lepšie investovať do novostavby ako do starého bytu. Jednak máš o bezstarostnosť postarané na niekoľko rokov a nemusíš riešiť rekonštrukcie alebo ho môžeš takmer obratom prenajať.

Čo sa mňa týka, z prvého výkladu si vyberám ….. blízkosť centra a zároveň blízkosť prírody. Vyberám si projekt AhojPark. Novostavby ako nová forma bývania alebo ako investičný zámer? Vyberaj aj ty a zatiaľ Ahoj!