Obliečky pre krajšiu posteľ a pohodlnejší spánok

obliečky

Obliečky. Kam som ich len dala. Jasné ešte visia na sušiaku. Aspoň ich môžem konečne prezliecť. A už by som chcela opäť zase nejaké nové. Nech máme pekné. Možno to poznáš. Tieto rozhovory sama so sebou pri upratovaní.

Začala som vyberať na internete nové krásne posteľné prádlo. Jednoducho to už chce zmenu. Hmmmm. Z toľko krásnych vzorov si neviem ani poriadne vybrať. Aj tento sa mi páči aj tento a aj tento je pekný.
Milo ma prekvapilo, že majú obliečky aj na náš obrovský paplón. Veľmi málo predajcov má tieto veľké rozmery. A tu pozri.

Nájdeš tu rozmery:

  • 140×200 jednolôžko – štandard
  • 140x220jednolôžko – predĺžená
  • 220x200dvojlôžko – standard
  • 240x220dvojlôžko – predĺžená
  • 220x200dvojlôžko rodinné

Pre mňa veľmi podstatné hlavne tie veľké rozmery. Máme doma jeden obrovský paplón a pod ním sa spinká naozaj výborne. Našla som rôzne krásne kvetinové aj iné vzory. Teraz si už konečne aj ja môžem vybrať.

Obliečky a iné skvelé veci

Hovorím o spoločnosti Bonatex, ktorá je výzmaným predajcom obliečok, prestieradiel a bytového textilu. Predáva obliečky mnohých známych značiek ako TAC , Dante , Grena , svoju vlastnú značku Bonatex a ďalšie. Majú tu farby od výmyslu sveta. Krásne vzory pre dospelých aj deti. A nielen obliečky majú aj uteráky a osušky obľúbenými rozprávkovými postavičkami, ktoré rozhodne aj tých najmenších.

Za obrovské výhody celého e-shopu osobne považujem dopravu zdarma pri nákupe nad 79,-Eur. Bezplatné zasielanie informácie o zľavách, akciách a novinkách priamo na tvoj e-mail. Zaregistrovaní zákazníci dostanú 5% zo svojho nákupu späť do tzv. Pokladničky.

A všimla som si, že keď tam necháš email aby ti posielali všetky tie skvelé veci tak ti dajú 8,- Eur zľavu na prvý nákup. A to je fakt super.

Chceš tam aspoň nakuknúť. Stačí keď klikneš na niektorý obrázok na stránke a už si v obliečkovom e-shope.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.