Orgazmus pre vašu pleť

orgasmus pre vašu pleť

Čas od času sa mi dostane do rúk niečo výnimočne krásne na recenzovanie. Prišiel ku nám malý balíček. Nie nebola to bambuľka. To by bol balík a nie balíček. Toto bol doslova orgasmus pre pleť.

Boli v ňom len štyri veci. Niekto by mohol povedať, že je to príliš málo. Štyri najlepšie veci aké mi prišli za posledné obdobie. Užitočné jemne voňavé. 

Očistila som si pleť svojou obľúbenou pleťovou vodou a začal sa facewellness. Takto som si ho nazvala. Wellness pre pleť. Keď to zažijete budete presne vedieť o čom hovorím. Naniesla som si na pleť extrakt, a tým ju dokonale ošetrila. Nebolo to ešte nič až tak výnimočné. To prišlo až o chvíľku. Krém, ktorý som použila na deň. Bol to zážitok. Tak jemný a hebký krémik som ešte na pleti asi ani nemala. To som mala hotový pleťový orgazmus

Akoby sa vás partner dotýkal z toľkou nehou akoby ste sa práve spoznali. Moja pleť bola krásne hydratovaná celý deň. Nemala som ani pocit mastnosti krému. Žiadny tam nebol. Tento budem používať rozhodne aj naďalej.

Malinký krémik na pleť okolo očí a očné viečka je trošku mastnejší a prekvapivo mi nevadí. Je príjemne parfumovaný v nevtieravej vôni.

Rituál pred spaním mal podobný spád. Akurát som už nenanášala krém. Dôkladne som si vyčistila pleť po celom dni. Kedy som nemala pocit, že by bola nejak extra namáhaná. Prišla mi viac zrelaxovaná ako obvykle. Na očistenú pleť som si naniesla pár kvapiek oleja s levanduľovou vôňou. Viem, že by sa to nemuselo niekomu páčiť. Mňa táto vôňa príjemne upokojuje, a preto je vhodná na noc.

Beriem to, ako vedľajší efekt a zároveň pre niekoho môže byť prioritou. Redukuje vrásky a omladzuje pleť. Toto ženy presne chcú.

 

Radu kozmetiky Kiehl’s rozhodne môžem odporúčať.