Pôžička sa môže občas hodiť

pôžička

Možno nie každý. A aj tak veľa ľudí vo svojom živote príde občas do bodu kedy si potrebuje požičať.Za mojej praxe realitnej maklérky som sa stretla s veľa smutnými prípadmi. Jedna pani si požičala ani neviem na čo. Zrejme na niečo životne nepodstatné a podpísala zmluvu nebankovej spoločnosti. Keď už bolo veľmi zle a splátky začali byť neúnosné tak si prečítala zmluvu znova a znova. Oj. Malými písmenami úplne na spodku bolo napísané, že ručí svojím bytom.

Takmer prišiel o Byt

Ručila bytom, ktorý bol pre ňu a jej rodinu ich jedinou strechou nad hlavou. Možno ťa teraz napadlo, že aká to bola vtedy hlúposť. Možno áno a možno nie. Možno sa potrebovala poučiť aby také niečo už nespravila. Viem, že to dopadlo dobre. Spravili sme všetko čo sa dalo pre to aby neprišla o byt a zbavila sa nevhodnej pôžičky.

Možno teraz uvažuješ nad domom, chatou, autom, čímkoľvek čo si myslíš, že ti spraví radosť. A je to v poriadku. Sny sú na to aby si si ich plnil. Buď však dostatočne informovaný pri veľkých finančných záväzkoch. Oslov správnych ľudí alebo si naštuduj informácie z internetu. Veď teraz máme oveľa viac možností ako pristupovať k informáciám. Kedysi takéto možnosti veru neboli.

pôžička

Riešila som možno niečo podobné čím si práve prechádzaš ty. Mala som potrebu spraviť si prehľad čo mi terajší trh dokáže ponúknuť. Tak som hľadala a natrafila medzi inými zaujímavosťami aj na produkt Dobrá pôžička. Už v názve má niečo veľmi príjemné tak ma to zaujímalo viac do hĺbky.

Pôžička

Pôžička na čokoľvek by sa mi hodila vo väčšej výške tak som sa na to pozrela. Ponuka bola zaujímavá. Až do 30000 Eur. Splatnosť pomerne dlhá do 8 rokov. Na to, že je to na čokoľvek a potrebujem len občiansky preukaz až príliš nahlodalo moju zvedavosť. Nemenná úroková sadzba počas celého obdobia splácania a možnosť splatiť predčasne bez poplatku. Netreba zaťažovať nikoho ďalšieho ako spolužiadateľa a ani zakladať nehnuteľnosť.

Hmmm znie to zaujímavo. Všetko čo ponúkajú sa mi páči. Ja nad tým budem minimálne premýšľať. Pôžička niektorých ľudí dokáže vystrašiť. Avšak, keď zvážia všetky plusy a mínusy sami prídu na to, či je to vhodné na ich účel.

A to či je toto aj pre teba zaujímavá ponuka už ponechám na tvoje vlastné uváženie. Pretože, ja neviem čo si chceš kúpiť a preto by nebolo odo mňa príliš múdre ti radiť ako to máš financovať. Pôžička niektorých ľudí dokáže vystrašiť. Ponúkla som ti aspoň jednu z možností čo je vždy viac ako nič.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.