Pôžička ako riešenie

pozicka

Kedysi dávnejšie. Za čias, keď som robila realitnú maklérku. Robila som pre svojich klientov aj nemožné. Čo zahŕňalo aj občasné vybavovanie hypotekárneho alebo spotrebného úveru. Už som si pripadala miestami ako skvelý finančný poradca, ktorým som samozrejme vtedy nebola.

Keď sa povie výhodná pôžička, môžu mať ľudia nedôveru. Ak je však pôžička skutočne výhodná, to záleží na tom na čo si ju chcem zobrať, môže byť aj výhodná. Moji klienti potrebovali vtedy riešiť bývanie a nemali nasporenú dostatočnú sumu peňazí. Hľadali sme najlepšie riešenie. Niekedy však nestačila len hypotéka a tak sme potrebovali prekryť časť bývania ešte iným spôsobom.

Padlo rozhodnutie

Dobrá pôžička bolo rozhodnutie od otca rodiny, ktorý už sa videl v novom dome na kraji obce ako si tam robí čo chce. Mal rád svoj kľud a pohodu pri práci. Bol umelecký rezbár. Potreboval svoju dielňu a dovtedy bývali s rodičmi. Toto ho pomerne obmedzovalo pri práci. Jednoducho túžil po svojom vlastnom bývaní.

Zrejme už mal nejaké skúsenosti z minulosti s týmto produktom, keďže to z neho vyletelo akoby to už bolo aj zariadené. Začala som študovať tento produkt podrobnejšie. Zistila som možnosti a tie boli nasledovné. Pôžička od 300 – 30000 Eur a splatnosť od jedného roka až po osem rokov. Zatiaľ to vyzeralo sľubne lebo to bolo na čokoľvek a s nemennou úrokovou sadzbou.

pôžička

Žiadosť stačilo vyplniť s občianskym preukazom bez založenia nehnuteľnosti. K tomu vybrať možnosť poistiť splácanie úveru a je tu aj možnosť odloženia splátok úveru až o 6 mesiac. Pre prípad, žeby platiteľ nebol schopný nejaké obdobie z akéhokoľvek dôvodu splácať.

Pôžičku môže získať ak spĺňaš jednoduché podmienky. Vek od 18 – 69 rokov, občan SR, CZ alebo Maďarska v zamestnaneckom pomere min. 3mesiace. Živnostník min 2r podnikajúci, a ďalší čo sa dočítaš viac aj na stránke spoločnosti.

Klientovi nakoniec vyšla pekne hypotéka na všetko čo sme potrebovali. Ak ty potrebuješ niečo vyriešiť finančne máš jednu z mnoha možností aj tu.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.