Nová garážová brána je už doma

garažová brána

Pribudlo nám doma auto. A poviem ti skoro sa nám nezmestilo do garáže. Tieto nové autá robia asi teraz už dlhšie a širšie alebo … Neviem. Je bezpochyby úžasné. Keď so s ním cúvala do garáže tak som mala takú malú nehodu. Ešte bolo nové a ja som ho už poznačila. Ach, jaj. Odtrhla som zrkadlo pri cúvaní o drevenú zárubňu.

Mali sme ešte klasické garážové dvere. Boli super. Staršie. Krásne. Drevené. Do času. A o tú krásnu zárubňu som oprela zrkadlo a odtrhla ho. Áno, zabolelo ma to. Hneď sme začali s priateľom hľadať nové, lepšie riešenie. So slzami v očiach som doslova horúčkovito vyhľadávala na internete dodávateľov garážových brán.

Oslovili sme dodávateľov

Pár sme ich oslovili s našimi jednoznačnými požiadavkami. Patrili tam šírka, výška, farba a nesmeli chýbať aj klasické malé prechodové dvere. To si možno nevedel. Môžu byť súčasťou garážovej brány. Chceli sme otváranie dohora na diaľkové, aby to bolo čo najpohodlnejšie. Veľmi rada mám svoj komfort v určitých veciach.

Prechodové dvere s okienkom bola jedna zo základných požiadaviek, ktoré naša nová garážová brána jednoducho musela mať. Nechcem predsa vyvetrať zbytočne celý priestor pokiaľ nemusím. Napríklad, keď potrebujem von vyniesť niečo malé. Farbu z vonku sme si vybrali krásne hnedú aby ladila s fasádou budovy. Z vnútra mohla ostať biela.

Vôbec mi nešlo ani tak o dizajn ako samotnú funkčnosť. Chcela som jednoznačne funkčnosť a komfort. Zalamovanie dohora, prechodové dvere, diaľkové ovládanie garážovej brány, … Hlavne väčšiu šírku nech mám oveľa väčšiu šancu sa tam trafiť aby zrkadlá ostali celé a funkčné.

Na domácej pôde

Našli sme to u domáceho výrobcu. Garantuje zodpovedajúcu kvalitu, taktiež ceny sú prijateľné. Takýto férový prístup sa mi páči. Tento výrobca, ktorého ti samozrejme v závere prezradím, je orientovaný na zákazníkov. Ponúka možnosť využiť konfigurátor, kde si môžeš sám navrhnúť dizajn pre garážové brány podľa vlastných predstáv.

Toto mi dalo ten pocit, ktorý som hľadala. To bol práve ten moment, prečo sme si našu novú bránu objednali práve tu a nie inde.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.