Spríjemnite si varenie s praktickými pomôckami

varenie

Chceli by ste si spríjemniť či zjednodušiť varenie a zbaviť sa nadmernej vlhkosti v dome? Zaobstarajte si jedinečných a nenahraditeľných pomocníkov do domácnosti.

S ponorným varičom si užijete každú dovolenku

Ponorný varič je špeciálne zariadenie, ktoré v jedle uchová vitamíny aj minerály. Vďaka miernemu zahriatiu ostanú v jedle a nerozpustia sa vo vriacej vode. Jedlo tak bude nielen chutné, ale aj zdravé.

Teplota vody je udržiavaná konštantne, a to v rozmedzí 50 až 95° Celzia, čo vám prinesie dokonalé výsledky varenia vákuového jedla. Mechanizmus je navyše inteligentný a automaticky sa vypína, čo bráni vykypeniu a pripáleniu jedla pri menšom množstve.

Zariadenie sa jednoducho čistí a ušetrí vám priestor. Môžete ho so sebou nosiť všade – na pracovné cesty aj dovolenky.

Uskladňujte si potraviny s vákuovačom

K variču si môžete zaobstarať aj vákuovač. Ten je priestorovo nenáročný a pracuje s výkonnými 130-timi wattmi. Vďaka zabudovanému tlmiču pracuje potichu. Odsáva a pečatí vákuové vrecká jednoduchým stlačením tlačidla. O citlivé potraviny, akými sú ovocie, tekutiny či koreniny, sa vôbec nemusíte obávať. Vákuovač ich uzatvorí jemne a šetrne.

Z fóliového vrecka sú po uzatvorení odstránené všetky mikróby a vzduch, čo vám zabezpečí až o 8-krát dlhšiu trvanlivosť všetkých potravín. Zachová sa tiež ich čerstvosť, aróma a vitamíny.

Odvlhčovač vzduchu vás zbaví nadmernej vlhkosti

Vlhkosť vyprodukovaná v domácnosti, v ktorej sa pravidelne varí, sa pohybuje v litroch. Nadmerná vlhkosť je nielen nepríjemná pre dýchacie ústrojenstvo, ale ohrozuje aj vašu domácnosť a podporuje vznik plesní. S odvlhčovačom vzduchu vlhkosť môžete regulovať. Veľká nádržka, ktorú zariadenie obsahuje, má 5 litrov a zbiera zachytenú vodu.

Odvlhčovač vzduchu vám poslúži aj po maľovke či renovačných prácach a zabezpečí rýchle schnutie stien.