Toto som v ruke ešte nedržala…. :)

Má príjemnú modro-šedú farbu, primeranú veľkosť, dá sa jednoducho odložiť aby ho nikto nevidel, pekne sedí v ruke … Nie toto nemám na mysli baby. Už fakt príliš veľa čítate knihy ako sú 50 odtieňov šedej ;-DHovorím o vysávači. Je úplne dokonalý. Lepší som v ruke fakt ešte nemala. Netvrdím, že neexistuje aj lepší no tento je zatiaľ TOP.Má dlllllllhúúúú šnúru vďaka, ktorej povysávam celý byt z jedinej zásuvky. Nastaviteľná teleskopická rúrka je tak sofitstikovane premyslená, že ma to prekvapuje stále keď ho používam. Normálne rada vysávam, ale toto je fakt upratovací zážitok.

Teleskopická rúčka má na sebe jeden pohyblivý diel, ktorý je konštrukčne veľmi logický. Keď si chcete predĺžiť rúru tak ho podržíte a jednoducho ju vytiahnete. Keď ju chcete schovať tak ju zase podržíte za stred a ona sa zasunie dnu. Nemusíte nič mačkať a nič krútiť proste je to tak jednoduché, že to zvládne aj malé dieťa.

Keď si chcete odpojiť spodnú „širokú hubicu“, alebo prípadne odpojiť celú rúru, je tam také tlačítko, ktoré to zariadi veľmi jednoducho. A keď ju chcete znova nasadiť len ju jemne nasuniete a trochu pootočíte aby zaskočilo všetko čo má na správne miesto.

Keď vysavač potrebujete preniesť cez prah, alebo nejaké schody, len si s ľahkosťou preklopíte elegantne urobenú a pohodlnú rúčku, vezeme ho ruky (je ľahučký) a prenesiete si ho na miesto kam potrebujete. Trochu vám to možno rozfúka vlasy lebo vyfukovanie z vysavača je spravené na vrchu čo mi tiež príde vcelku praktické – aspoň mi nerozfukuje papiere na nízkom stolíku 😀

Ste hotový s upratovaním? Super. Ani to dlho netrvalo. Teraz si odpojte vysávač z elektriky a odložte ho na miesto. Aha nezmotali sme šnúru. Ja viem. Je to jednoduché. Stalčíte tlačítko a ona sama pribehne „domov“.

A môžeme sa venovať inej práci alebo radšej zábave.

(názov produktu nebudem zverejňovať ak niekto chce vedieť kontaktujte ma tu)