TV držiaky od výmyslu sveta

tv držiaky

Niekto by mohol povedať: „Vonku je také škaredé počasie, že tam nehodno psa vyhnať.“ Ja by som mala nutkanie opýtať sa: „Čo je to škaredé počasie. A kto to povedal? Každé počasie má svoje výhody.“ Všetky knihy máš už možno prečítané. Chceš si len po náročnom pracovnom dni vychutnať chvíľku pokoja a pozrieť nejaký dobrý film s vyloženými nohami.

Máš krásny nový televízor. Áno, ten s tou ultra plochou obrazovkou a perfektných rozlíšením. Pohodlne sa usadíš. Berieš do ruky ovládač počas toho ako si odpíjaš z práve pripravenej lahodnej kávy. Neviem, možno máš radšej čaj. To už nechám na teba. Pomaličky sa ti rozširuje úsmev. Tešíš sa. Pred nedávnom si si namontoval nový držiak na televízor.

tv držiaky

TV držiaky na stenu

Upevnený televízor na stene. To je to po čom si tak dlho túžil. Máš viac miesta na poličke, tým že si televízor upevnil pomocou držiaku na stenu. V obchode ich mali na výber viacej. Ani ja som netušila, že TV držiaky sú tak žiadaný a variabilný tovar. Majú svoje zaslúžené miesto na trhu. Aj pre tých čo nie sú až takí televízny maniaci si môžu užívať komfort z pozerania sa na film alebo pohodlnejšiu prácu.

Držiaky LCD ti pri práci zaručí práve tebou želaný komfort, ktorý potrebuješ. Osobne používam k práci až dva LCD monitory. Úprimne. Na stole zaberajú pomerne veľa miesta. Takže vyberám správny držiak aby som si ich mohla zavesiť na stenu a získala tak stratené miesto na stole, ktoré viem využiť aj lepšie. Keď s nimi potrebujem hýbať tak to bude držiak, ktorý mi tento luxus pohybu dovolí.

Začala som hľadať pre moju prácu a zábavu (občas hrám hry) ideálny držiak. Podarilo sa mi natrafiť na jednu web stránku. Neskôr ti prezradím, ktorá to je. Chcem ti ešte odovzdať pár dôležitých informácií čo som sa dozvedela a verím, že budú aj pre teba užitočné!

tv držiaky

Našla som televízne stojany skutočne na každú príležitosť. Ani som len netušila, že existuje stojan, ktorý môže mať kolieska a ty ho tak môžeš pohodlne posúvať po miestnosti. Najprv som nevidela dôvod tohto využitia a potom mi to napadlo.

Veď to je úžasná príležitosť na prezentovanie produktu alebo rovno celého projektu vo firme. Televízne držiaky s pojazdnom je ten správny názov pre túto v mojom ponímaní futuristickú vecičku. Hneď ako som to našla utekala som za naším nákupcom vo firme aby mi taký objednal na prezentácie. Takže už len čakám, kedy príde a užijem si na ňom najbližšie školenie, ktoré budem robiť.

Stojany na televízory

Kedysi tieto stojany vyzerali veľmi nedosiahnuteľne rovnako ako iné moderné vychytávky. Bol to možno len výplod niekoho fantázie. A už sú tu. Môžeš sa ich dotknúť. Môžeš si ich kúpiť. Môžeš ich mať doma. Sú na dosah. Na pohodlné užívanie si práce alebo zábavy. Rôzne držiaky na televízor aj na tvoj LCD monitor. Môžeš si ho primontovať na pevno na stenu. Ja viem občas si ho potrebuješ natočiť pre príjemnejšie používanie a aby si lepšie videl na svoju krásnu grafiku, tabuľky, texty prípadne film.

Ja som si domov objednala taký parádny držiak na televízor aj s policami. Občas si tam potrebujem niečo odložiť. Veľmi rada čítam. A knihy mám úplne všade kde by si sa obzrel. Polica je dobrá aj na odkladanie ovládačov alebo TV programu a časopisov.

Ak sa práve necítiš byť v tejto veci odborníkom. Ver tomu, že to vôbec nevadí. Na web stránke, ktorú ti prezradím v závere, ti veľmi ochotne a radi poradia. Poskytujú odborné poradenstvo. Čo bol aspoň pre mňa jeden z ďalších plusov, prečo som sa rozhodla kúpiť si držiaky práve od tohto predajcu.

tv držiaky

Majú veľké skladové zásoby, takže nebudem ani dlho čakať. Ja totiž skutočne nerada dlho čakám na objednaný tovar. Keď sa nadchnem a objednám chcem to už mať doma a užiť si svoje nové „hračky“. Na stránke sľubujú top kvalitu a spoľahlivosť. Ja im verím. Lebo kamarát si tam už nejaký tovar zakúpil a bol spokojný. Dodacia doba je extrémne rýchla. Môj názor. Len 1-2 dni. Čo je skutočne extrémne rýchlo.

Prišla som na to, že majú najširší sortiment. O tomto som sa presvedčila aj pri hľadaní. Veď som si takmer nevedela vybrať. Chcela som aj ten držiak, aj ten, aj ten, … Najradšej by som mala doma všetky. To však nie je ani nutné ani potrebné. Dôvod je veľmi jednoduchý. Tento e-shop má k dispozícii ako maloobchod tak aj veľko obchodný predaj.

Moderný dizajn držiakov láka všetky vekové kategórie. Tu si jednoducho vyberie určite každý. Či už chceš zavesiť alebo umiestniť malý či veľký monitor prípadne televízor. Ja som si už vybrala. A tu je sľúbený odkaz na o pár riadkov spomínaný príjemný e-shop. Takže prezerať a prípadne aj objednávať môžeš priamo tu.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.