Zľava na super výlet doma alebo do zahraničia

výlet

Zľava na výlet. Kto by ich nemal rád zľavy? Vidina ušetrenia niekedy aj veľkého balíku peňazí. Ja som však zástancom toho žiť tak aby som nemusela pozerať na zľavy. Pretože tie nemusia byť vždy voči kupujúcemu až tak spravodlivé.

Zľava na výlet alebo aj iné radosti

Tak odporúčam byť opatrný pri nákupoch so zľavami. Mám rada rôzne zľavové portáli. To áno. Lebo tam je množstvo produktov a služieb, ktoré ani nie sú bežne ponúkané. Mnoho krát za úžasne skvelé ceny. Úprimne aj ja tam nakupujem. Väčšinou skipasy a iné skvelé drobnosti.

Výlety a cestovanie. Ách to je krása. Byť niekde v hoteli alebo krásnom penzióne a užívať si voľno s rodinou, priateľmi alebo len tak so svojou láskou.

Aj takto sa dajú plniť želania

To mi pripomína môj splnený sen. O tom však neskôr. Lebo iné želanie bolo ísť do Tatier na víkend. Už som bola vyčerpaná od toľkej práce. Wellness pobyt v majestátnych horách. Sú pýchou našej republiky. Našej vlasti. Chodia sem turisti zo zahraničia. Z poľska, maďarska. Susedia od vedľa z Čiech.

Mala som narodeniny. Teda ešte sa len blížili. Môj priateľ sa ma vtedy opýtal čo by som chcela. Nechcela som nič. Milujem darčeky. A aj tak som nechcela vtedy nič. Chcela som si len oddýchnuť. Mám veľmi rada hory. A tak výlet do hôr nebol prekvapením. Spojený s príjemným wellnessom to bolo niečo nádherné.

Zbalená som bola takmer okamžite. Po príchode na miesto ma mrzela jediné vec. Nevzala som si zo sebou snowboard. Ešte tam bolo pomerne veľa snehu a mohla som otestovať nový terén. Vôbec to nevadilo. Chodili sme sa prechádzať k jazeru. Sneh som samozrejme otestovala aspoň rukou. To som si nemohla nechať ujsť.

Rovnako aj my môžeme chodiť do zahraničia na výlety a dovolenky. Je to krása. Stačí si vybrať to kde sa ti bude páčiť a môžeš začať baliť. Áno tak jednoduché to je.

Teším sa, že mi sem napíšeš, ktoré krásne miesto si navštívil.


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.