Autotesty, rozhovor so syndicatTV

autotest

Skutočne existuje. Vďaka zhode niekoľkých príjemných “náhod” som sa zoznámila so zaujímavým mladým mužom. Rozhodla som sa, že s ním spravím kratučký rozhovor, ktorý ťa bude zaujímať. Položila som mu preto pár otázok, na ktoré mi ochotne odpovedal.

Autotesty a zaujímavosti s tým spojené ti priblíži Michal.

Ako Ťa napadla myšlienka robiť takéto auto videotesty?

– Dôvod prečo som začal natáčať bol ten, že zbožňujem autá a tvorbu videa. Chceli sme založiť automobilovú komunitu pre Slovensko a Česko. YouTube je platforma, ktorá nám pomáha spájať nadšencov áut.

Čo Ťa na tom najviac baví?

– Mám možnosť sa previesť na zaujímavých automobiloch, ktoré možno nikdy nebudem vlastniť. A samozrejme ukázať ich svetu. Možno aj inšpirovať niekoho aby si také auto kúpil.

Koľko času potrebuješ aby takéto video vzniklo?

– Na natočenie plnohodnotného klipu teda “video-story” treba minimálne dva dni. Niekedy aj viac. Všetko záleží od situácie. Ak je prítomný majiteľ vozidla, tak závisí koľko času má on.

Ako dlho sa venuješ už tejto vášni?

– Sledujem tuto tému už od malička a začali sme natáčať tento rok. Keď som našetril na prvý foťák 🙂

Ktoré auto bolo pre teba doteraz najzaujímavejšie natočiť?

– Najzaujímavejší automobil, ktorý sme natáčali bol asi Škoda Octavia  z roku 1961, ktorá bola plná histórie. Už len voziť sa na nej bolo hotové umenie.

Aký je tvoj sen v tejto oblasti, s ktorým autom chceš spraviť videotest?

– Spojiť čo najväčšie množstvo ľudí a značiek automobilov do jednej komunity s názvom Syndicat. Aby sme organizovali zaujímavé podujatia, stretávali sa a vymieňali si skúsenosti a rady. A najviac by som sa chcel previesť a natočiť Bugatti Chyron.


 

Keď ťa zaujíma viac informácii k vidoetestovaniu áut, prípadne chceš aby spravil video aj s tvojím autom napíš do komentáru tip alebo pošli email a nechaj na seba kontakt.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.