Cateringové služby, organizovanie osláv, firemných a súkromných akcií

Keď som ešte pred rokmi mala stužkovú, pojem catering bol pomerne neznámy. Je to slovo z angličtiny, ktoré mnohí možno nevnímajú v jeho pravom zmysle. Vlastne to znamená obyčajné zásobovanie, avšak v anglickom znení to znie veľmi luxusne a profesionálne. Mnohé firmy, ktoré poskytujú cateringové služby sa tak aj správajú. Sú profesionálne a poskytnú vám potrebný luxus, s ktorým zariaďujú svadby, stužkové a iné rodinné udalosti a oslavy. A tak si viete užiť každú oslavu bez starostí o jedlo a pitie a iné veci k tomu potrebné.

Obdivujem ľudí, ktorí sa v tejto branďzi pohybujú. Majú toho na starosti veľmi veľa a je to zodpovedná práca no aj napriek tomu sa väčšina z nich dokáže počas celej akcie usmievať a sú prívetiví a milí. Niekto by povedal, že to je predsa ich pracovná povinnosť. Ja si to nemyslím. Podľa mňa to tých ľudí baví a oni to tak cítia a preto nemajú žiaden problém sa správať milo a usmievať sa.

Cateringové služby

Pohostenie, či už chystáte svadbu, stužkové alebo organizovanie osláv akéhokoľvek druhu, patrí bezpochyby na prvé miesta na zozname, čo treba zariadiť hneď po zarezervovaní miestnosti. Ja by som rozhodne na niečo zabudla keby som organizovala akúkoľvek akciu. No niektorí ľudia si všetko robia radi sami. Sú to také tipy, ktorí sú presvedčení o tom, že všetko zvládnu najlepšie sami a iní človek by im to aj tak len pokazil. A niekto to má jednoducho len rád, keď môže niečo organizovať a myslieť na milión vecí naraz.

Nie je to tak dávno čo sa vydávala jedna moja kamarátka. V deň svadby bola ešte doobeda normálne v zamestnaní a poobede sme si písali, keď tu zrazu si spomenula, že zabudla ísť po tortu. Tak po ňu hneď utekala. Bola to veselá svadba.

V hlavnom meste býva iná moja kamarátka a ona je zase typ človeka, čo si nechá poradiť a má rada slobodu a svoj čas si veľmi váži. Takže keď niečo chystá viem presne ako to dopadne. Zapne si počítač, otvorí prehliadač a jednoducho sa opýta nášho spoločného známeho „googla“ zadaním catering Bratislava, čo jej ponúkne a vyberie si to najlepšie čo na trhu nájde. Našla firmu, ktorá sa jej pozdávala najviac a vy ju nájdete tu: LionCatering.sk. Bude to mať bez starostí s profesionálnymi službami a štipkou luxusu. Presne tak ako to má rada a ja vlastne tiež.