Detská postieľka zaistí pokojný spánok tvojho dieťaťa

detská postieľka

Narodenie dieťaťa. To je obrovská udalosť verím, že v každej rodine. Prišiel na tento svet nový človek. Nový život. Nová duša. Nepopísaný list papiera. Milujúci rodičia aj ich okolie ho zbožňuje. Malinký, krásny človiečik. Zaslúži si mať tiež svoj komfort. Väčšinu času na začiatku jeho púte prespí.

Milujem spánok. Kvalitný spánok. Nemusí byť dlhý. Musí byť však kvalitný. A preto mám rada svoju posteľ. Dobre sa v nej leží a veľmi dobre sa v nej viem vyspať. Aj deti si zaslúžia kvalitné detské postieľky. Veď cez deň zažijú veľa nového a potrebujú to počas spánku spracovať.

To nie je len tak dať dieťa spať kamkoľvek. Je to živý tvor, ktorý potrebuje našu lásku. Detská postieľka je aj pre toho malého drobca veľmi dôležitá. Potrebuje sa výborne vyspať aby na nový deň mohol vystrájať nové a nové huncútstva.

Mám okolo seba pomerne veľa malinkých detí a stále sa rodia nové úžasné bytosti. Donútilo ma to premýšľať či exituje nejaká luxusná postieľka pre bábätko. Ostala som v príjemnom šoku, keď som zistila, že skutočne existuje.

Našla som ju

Objavila som značku Erbesi. Tieto detské postele sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť tvojho dieťaťa. Ešte príjemnejšie ma prekvapili samotným prevedením. Pretože to je nielen bezpečné. Je aj veľmi praktické. Bočnice sú zosúvateľné jednou rukou čo je praktické keď dávaš bábätko spať a držíš ho na rukách. Nemusíš ho nikam odkladať ako tašku z nákupom.

Postieľky sú krásne designovo prepracované a sú výhradne z dreva. Čo mi pekne zapadá do filozofie tejto spoločnosti. Všetko len to najlepšie pre tvoje dieťa. Jednoduchá manipulácia, pohodlný spánok, … Čo by si si ešte chcel želať pre svoje dieťa? Ja si myslím, že už mu stačí len vybrať nejakú krásnu postieľku kde sa mu budú snívať tie najkrajšie sny. Tento svet je úžasné miesto! Nauč svoje dieťa robiť ho ešte krajším.


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.