Fajn riešenia pre lepší život – moderné byty v Bratislave

Chcete kúpiť byt v Bratislave? A páčilo by sa vám bývať napríklad v Starom Meste? Mnohým ľuďom áno, veď práve Staré Mesto sa považuje za jednu z TOP lokalít na bývanie v Bratislave. Mať byt v Starom Meste je naozaj trefa, navyše veľmi reálna!

Priblíženie projektu Premiére

Premiére je názov projektu, ktorý vyrástol na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. Jedná sa o 23-podlažnú obytnú budovu, v ktorej sa nachádzajú byty, apartmány i štúdiá; každá obytná jednotka disponuje vlastnou terasou, lodžiou či balkónom. Pokiaľ ide o rozlohu, tá sa pohybuje od niečo vyše 30 až po viac ako 120 metrov štvorcových, čo poskytuje možnosti na bývanie pre singles i páry a viacčlenné rodiny.

Fajn riešenia pre lepší život

Hľadáte byt na predaj v Bratislave, no chcete aj niečo viac, než len priestor na bývanie? Zarezervujte si prehliadku vzorového bytu v komplexe Premiére a prezrite si aj trojpodlažnú podzemnú garáž s doplnkovou výbavou v podobe nabíjacích elektrostaníc pre elektromobily. Možno si vás získa aj zelená terasa na 6. podlaží či možnosť využívať obchodné a kancelárske priestory v prízemí. Premiére má potenciál stať sa pulzujúcim miestom, kde sa bude skvele žiť aj pracovať.

Lokalita? Viac ako dobrá

Nájsť vyhovujúce voľné byty v Bratislave môže byť ozajstný kumšt. Zvlášť, ak by sa nachádzali v obľúbenom Starom Meste. Premiére však ponúka práve takéto bývanie. Šancova ulica disponuje prepracovanou sieťou komunikácií, odkiaľ je možné realizovať rýchle napojenie na diaľnicu D1 a cesty smerujúce na letisko či železničnú stanicu.

Ak preferujete MHD, môžete využívať hneď niekoľko zastávok v blízkom okolí. V neveľkej vzdialenosti od objektu, ktorá sa dá ľahko prekonať aj chôdzou, sa nachádzajú rôzne obchodíky, reštaurácie a služby, ktoré môžeme súhrnne označiť pojmom „občianska vybavenosť“.