Hebké a ľahké čistenie pleti každý deň

V rámci zaujímavých projektov sa dostanem aj k testovaniu produktov. Micelárna voda od spoločnosti Garnier ma viac menej ani neprekvapila. Tam som očakávala, že bude fantastická. Skutočne ma dostalo a prekvapilo niečo úplne iné. Doteraz som používala na čistenie pleti elektrickú kefku od nemenovanej nemeckej MLM spoločnosti. Som s ňou veľmi spokojná. Občas používam klasické pleťové tampóny a pleťovú vodu. V balíčku na testovanie okrem micelárnej vody Garnier boli aj čistiace tampóny tej istej značky. Niekto by mohol namietať, že to nie je v celku nič až tak prekvapivé.

Šokovala ma jedna vec

Mňa to doslova šokovalo. Úprimne od narodenia som žena a napriek tomu ma tieto ženské vychytávky vedia neustále prekvapovať. Videli ste už kozmetický čistiaci tampón veľkosti ako ženská dlaň? Určite áno. Ten klasický. A taký, ktorý, keď sa stretne s vašou pleťou ju doslova pohladká a nechcete sa jej prestať dotýkať. Je z jednej strany biely a z druhej strany ružový. Jeho dotyk je tak príjemný, že ak ste doteraz čistenie pleti považovali za nutnosť a údel žien, od teraz to bude pre vás ranný a večerný oslavný rituál. Čistenie pleti sa stane každodennou radosťou pre ženy a dievčatá v každom veku. Tento krásne hebký tampónik viete použiť až 1000x.
“To je šialené” – vyletelo zo mňa po tom, čo som to prečítala.

Ľahká matematika

Hneď som to mala totiž prepočítané. Toto zvládne prepočítať aj dieťa. Počet použití delené počet dní v roku a je na vás či to je jeden alebo až tri krát denne. Takže minimálne na rok vám vydrží jeden jediný čistiaci tampón, ktorý budete opätovne používať. Treba si ho len po každom použití vyprať v čistej vode podľa návodu. A tá smiešna cena. To si môžete prepočítať tiež. Koľko vás stoja klasické čistiace tampóny. Tento balíček 3ks stojí okolo šesť eur. Môžete mi veriť, neznášala som čistenie pleti. Vďaka týmto vychytávkam to už milujem. Je to jedna z vecí, na ktoré sa teším hneď na ráno a po celom dni.
Micelárne vody Garnier majú širokú ponuku na rôzne používanie. Dokonca je tam aj taká s kyselinou hyaluronovou, ružová voda alebo ďalšie. Stačí si zvoliť pre seba tú správnu. Micely obsiahnuté v každej vode priťahujú nečistoty ako magnet. Preto je to tak skvelé a zábavné.