Školské tašky Stil so štýlom

Je to už veľmi dávno, čo som chodila do školy. Pamätám si však ešte celkom živo nepohodlné školské tašky našich čias. Áno na tú dobu najlepšie aké boli a boli skvelé. Keď to však porovnám s možnosťami aké majú deti dnes je to úplne iný level, ako by povedali dnešné deti.

Okolo mňa sa motá hodne detí a niekedy ten najvhodnejší darček je ten najpraktickejší. Môžete namietať, že ide leto alebo, že minulý rok deti do školy ani veľmi nechodili.

Položím vám otázky: Ak by ste si mysleli, že v zime nebude sneh. Nekúpite si poriadne topánky na zimu? A, keď napadne budete rýchlo hľadať? Zoberiete už len to, čo vám ostalo? Alebo sa na to poriadne pripravíte? Pokojne v kľude domova. Napríklad aj priamo z obývačky pri pozeraní svojho obľúbeného seriálu si polistujete na internete a spravíte aspoň prehľad, čo by ste asi chceli nosiť.

Ja by som to rozhodne spravila druhým spôsobom.

Je lepšie byť pripravený.

Deti sú naše poklady. Veľakrát naše všetko, ako povedia niektorí rodičia. Preto im doprajeme to najlepšie. Školská taška nie je na rok či dva. Veľa krát ju “zdedí” aj súrodenec. Keď je kvalitná, odolná a funkčná. Prváci si svoju zmenu prostredia a prechod zo škôlky zaslúžia náležito užiť. Preto je dobré im dopriať pokiaľ vám to rodinný rozpočet dovoľuje aj celú kolekciu. Školské tašky pre prvákov sú vytvorené v nádherných deťom primeraných motívoch. Budú krásne zladení a budú si svoje veci ľahko poznať. Taká taška, peračník, box a ďalšie doplnky v jednom motíve rozhodne vyzerá veľmi dobre.

Každé dieťa raz vyrastie a má iné nároky potom je dobré zvoliť z vyššej rady školských tašiek pre tretiakov. Prípadne, keď nám odídu na druhý stupeň už nechcú tie detské motívy a tiež potrebujú viac miesta. Zvoľte tiež školské tašky pre piatakov. Ulahodíte ozaj každému.  Malému či veľkému. 

Navyše firma Stil dbá na to, aby váha pre deti bola nízka a veci boli kvalitne prevedené. Poznáme deti. Nie každé sa o svoje veci stará svedomite, niektoré hodia tašku do kúta, ako fotbalovú loptu. Tak nech niečo znesie. Za vývojom školských batohov stoja odborníci a lekári, ktorí tieto produkty certifikovali.

Pri raste a vývine našich detí je dobré dbať na správne držanie tela. Majú tak dobré návyky do dospelosti a sú menej náchylné na problémy s chrbticou. Osobne, keď niečo vyberám tak sa pozerám v prvom rade na kvalitu, potom na cenu a potom na to aký to má dizajn alebo štýl. Tu sa snúbi kvalita so štýlom. Za mňa mám rozhodnuté. Už viem, aké dostanú deti darčeky pred začatím nového školského roku.

A, ak ešte smiem podporiť domáceho výrobcu v tomto prípade česko-slovenskú fúziu, už nemám nad čím váhať. Vybrali ste si? Dajte si čas a čaj a všetko pôjde ľahšie.

Chceš mať štýl tak začni nosiť Stil.