Mihalnice krásne ako z romantického filmu

mihalnice

Mihalnice sú kožné deriváty podobné chlpom a vlasom. Rastú na hornom aj dolnom viečku. Chránia oko pred vniknutím jemných častíc do oka a zabraňujú tak jeho poškodeniu. Mihalnica má valcovitý tvar so zaoblenými koncami.

Toto bola tak trochu odborne popísaná tá nádherná časť očí, ktorá mnohých mužov fascinuje. A možno práve preto niektoré ženy tak veľmi túžia po dokonalých dlhých a krásnych mihalniciach ako z reklamy či časopisu.

Mihalnice majú však oveľa dôležitejšiu funkciu. Predovšetkým chránia oko pred vniknutím cudzích predmetov. Jemné častice (nečistoty, prach, malý hmyz), ktoré by chceli preniknúť do oka sú tak ochránené krásnymi mihalnicami. Majú valcovitý tvar so zaoblenými koncami. Farba mihalníc sa podobá zafarbeniu ľudského vlasu.

Výrazné riasy sú v mnohých kultúrach považované za symbol ženskosti. Na ich zvýraznenie mnohé tak ako ja používajú maskaru.

Mihalnice a ich objem

Nie všetky ženy však majú to šťastie na krásne a husté mihalnice. A tak čo príroda nedopriala je možné zariadiť trochu inak. GigaLash je unikátne sérum špeciálne vyvinuté na predĺženie, zvýraznenie, zhustenie a rast mihalníc. Patentovaná technológia EPM enzýmov poskytuje prvé viditeľné výsledky už v priebehu 7 dní používania.

Nezávislé testy v profesionálnych salónoch krásy jednoznačne preukázali, že sérum na rast mihalníc GigaLash je schopné v priebehu veľmi krátkeho času dodať mihalniciam o 70% viac objemu a až o 90% väčšiu dĺžku . Získajte zvodný pohľad vďaka prirodzene dlhým riasam , ktorému sa umelé 3D mihalnice nikdy nevyrovnajú!

Sérum GigaLash je dermatologicky a oftalmologicky testované, jeho používanie odporúčajú stovky spokojných žien.

Môžno chceš aj ty zažiť skvelý pocit objemných mihalníc. Môžeš. Stačí si objednať.

[maxbutton id=”1″ url=”http://www.gigalash.cz/?a_box=ducgznh9″ ]


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.