Zdravé potraviny – V zdravom tele zdravý duch

Určite mi dáš za pravdu, že keď je zdravá myseľ máme aj zdravé telo. A platí to aj opačne. Ja si myslím, že tak ako je dôležitá kvalitná potrava pre našu myseľ. Teda to ako o sebe krásne rozprávaš. Koho zo seba vytváraš. Akú osobnosť.

Šport a jedlo

Fyzické telo je rovnako dôležité. Nestačí ho len umyť a nechať prebehnúť. Treba mu dodať aj “kvalitné palivo” aby mohlo perfektne fungovať. Viem, že o svoje auto sa staráš perfektne. Pri niektorých ľuďoch je však veľký otáznik ako je možné, že sa tak super nestarajú aj o svoje telo. Jedlo mnoho krát považujú za to, že veď tam niečo nahádžem ako do miešačky a je to.

Nie takto to nefunguje. Keď chceš byť zdravý, treba samozrejme pohyb v kombinácii s kvalitnými potravinami. Netvrdím, že nesmieš mať žiadne neresti. Pretože je lepšie “zožrať” niečo hoc nezdravé bez výčitiek ako sa trápiť výčitkami. Práve tie môžu byť nie na prospech.
Športové doplnky

[maxbutton id=”1″ url=”http://www.anrdoezrs.net/click-8295749-12686311″ ]

 

 

 

 

 

 

 

Keď už zješ tak už to v tom bruchu nechaj. Ono to aj tak za nejaký čas opustí tvoje telo prirodzenou cestou.

Zdravé potraviny

Ponúkam ti tip na skvelé zdravé potraviny a doplnky výživy. Pre maškrtníkov tu je aj Proteínová verzia orieškovo-čokoládovej nátierky – Proteinella s prospešnými živinami a nie len prázdnymi kalóriami. Pre športovcov tu nájdeš Výživové doplnky pre podporu rastu svalovej hmoty, zvýšenie výkonu a regeneráciu. Rovnako aj Macha, Kokosový olej, Zelený jačmeň, Chlorellu, a veľa ďalších telu prospešných potravinových doplnkov.

Ja mám rada zelenú kávu lebo je šetrnejšia k môjmu žalúdku ako nejaká lacná z bežného obchodu.

Prajem ti skvelý výber a viem, že si vyberieš niečo čo ti bude robiť skvelé pocit v tvojom brušku. A tiež ostane nezabudnuteľná chuť na jazyku. Stačí pozrieť, vybrať a objednať.