Rodinná dovolenka na Liptove, pri Aquaparku Tatralandia

Mala som šťastné detstvo. Nemala som síce to všetko, čo majú dnešné deti, no ani mi to nechýbalo. K moru som sa dostala až v dospelosti. Som však vďačná svojim rodičom za nádherné detstvo a dovolenky na Slovensku, ktoré sme trávili ako rodina. Vlastné deti ešte nemám, ale s mojou neterou plánujeme a aj realizujeme výlety po Slovensku. Je to náš rodný kraj a je tu veľa „kútov“, ktoré je vhodné vidieť a vedieť o nich. Liptov je jedným z nich.

Liptov je oblasť takmer na strede našej republiky, a preto je dostupná z každého kúta Slovenska autom, vlakom ale aj autobusom. Do vyhľadávača na internete si zadajte ubytovanie Liptov a kľudne si objednajte rovno ubytovanie pri Tatralandii. To len pre istotu, ak by vaše deti boli unavené z turistiky z príjemného prostredia Chočských vrchoch, alebo vyšťavené bicyklovaním po okolí. Bicykle si môžete požičať priamo na ubytovaní a máte to v cene. Takže jeden z mnohých príjemných bonusov, ako môže vyzerať rodinná dovolenka na Liptove.

Vždy sa kládol veľký dôraz na rodinu, a preto ani teraz to nebude inak. Pre deti je pripravené detské ihrisko. A zatiaľ, čo sa budú deti hrať, ich rodičia môžu ugrilovať niečo veľmi chutné pre svoje ratolesti, aby si neskôr mohli spolu všetci ako rodina vychutnať privátny wellness.

Len 5 min od Aquaparku Tatralandia je ubytovanie Family Resort Villa Flora***, ktoré je vhodné presne pre rodiny deťmi, aby sme sa mohli cítiť veľkolepo aj u nás doma na Slovensku. Ak si chcete spraviť taký tour de Liptov, tak aj do Aquaparku v Bešeňovej to máte kúsok a o program pre deti máte jednoducho postarané. A ak aj nie ste aquaparkové tipy, tak mám pre vás iný tip, ako užitočne stráviť čas s deťmi na Liptove. K dispozícii máte ešte detský park Villa Betula, prípadne Liptovskú Maru. Alebo …. môžete použiť vonkajší bazén rovno pri ubytovaní a nemusíte nikam chodiť, stačí len relaxovať.

Týždeň strávený na Liptove vás presvedčí o tom, že sa ešte doslova budete musieť vrátiť, lebo všetká tá okolitá krása sa za týždeň stihnúť nedá.

Mne sa na Liptove veľmi páči a rada sa tam čas od času vrátim. 🙂