Sú to len silné reči?

Je to fenomén alebo je to skutočne tak, že ženy po 40-ke sa už nevedia rozprávať na bežné témy života? Vyprofilovali svoje témy už len na varenie a sex? A ako to tak okolo seba počúvam už aj to varenie vcelku vytesnili. Veď 40 to je len začiatok povedali by mnohé 🙂 Niektoré majú mladučkých milencov, iné majú deti v už v dospelom veku a sú mladučkými babičkami. Je to vec pohľadu konkrétnej ženy. Či je 40 málo alebo už veľa.

Čaká nás to všetky po prekročení tejto hranice? Budeme iné? Alebo sa tiež obmedzíme len na pár povrchných tém?

Tri kolegyne po 40-tke zavreté na jednom pracovisku a mladý muž po 20-ke, to by sa už mohlo zdať ako hotový hororový príbeh lebo sa stáva ich vďačnou témou sexuálneho harašenia na pracovisku a už to ide… Dvojzmyselné narážky, vtípky a šírenie humoru všetkými smermi. Ani sa neobťažujú nájsť si spoločný tajne zakódovaný jazyk. A načo aj 🙂 Veď už by to nebola taká zábava.

Pri raňajkách ešte zo sotva rozlepenými očami už víria horúce témy. Na obede to isté, pri práci zase len na šteklivé témy. A večera? Čakali ste vari niečo iné? Nie zase skončia pri téme sex. Všetky slová sa dajú použiť aj dvojzmyselne: Pri podržaní dverí: “Ja vám to všetkým pordržím” – Hurónsky smiech rozliehajúci sa veľkou kuchyňou… To nejde sa nezasmiať. A prečo aj nie veď smiech je zdravý a predlžuje život. 🙂

Ako to vnímete vy?

Podeľte sa s nami o svoje skúsenosti 🙂