Tieto topánky chcem – „Hajhíls“

Môj klasický skoro až problém je, že si nikdy neviem vybrať topánky, resp. vyberiem si ich viac keď už veľmi musím a neviem sa rozhodnúť, ktoré k čomu obujem nech vyzerám mega štýlovo. Niektoré baby zase majú trošku iné trable. Plný botník topánok na jednej kope a nie a nie si vybrať správny model k šatám a večierok sa už má začať no kto má na to to nervy povedzte. 🙂

Nechajte to už tak. Volvorii Smart Shoes sú topánky na hrubom podpätku  a s otvorenou špičkou, do ktorých sa doslova zbláznite. Sú to boty s vlastnosťami chameleóna.

Aj mne sa to zapáčilo hneď ako som ich videla. A to teda na topánky veľmi niesom no občas treba prejsť do statusu sexi 🙂

Volvorii Smart Shoes 2

Pravdou je, že prichádzajú v čiernej a bielej farbe. Ale takisto je pravdou i to, že tieto neutrálne farby môžete zladiť s akoukoľvek inou farbou i textúrou. Sú čistej, elegantnej, ale robustnej konštrukcie ktorú v očiach iných vyvolá dojem profesionality, formálnosti – avšak nezameniteľným spôsobom. Či už ste riaditeľkou na vysokých pozíciách v zahraničnej spoločnosti alebo ste ich dostali ako dar k promóciam, chystajúc sa na prvý pracovný pohovor do svetoznámej spoločnosti… A možno iba potrebujete očariť kolegov, s ktorými sa chystáte na divadelné predstavenie, vernisáž alebo do filharmónie. Na Volvorii Smart Shoes sa budete jednoducho nosiť ako kráľovná.

„Najelegantnejšia evolúcia svetových rozmerov v oblasti módnej technológie. Inšpirované MIT. Certifikované Dragon Innovation.“ stručne sa vyjadril autor konceptu CEO Wallen Mphepö.

Na topánkach sa totiž nachádza displej s hrúbkou kancelárskeho papiera, ktorý sa nachádza na bokoch topánky a vpredu. Tento displej má vstavaný Bluetooth LE displej, prostredníctvom ktorého ho môžete pripojiť k sprievodnej aplikácii na vašom zariadení s operačným systémom iOS alebo Android.

Volvorii Smart Shoes 3

Ako ľahko si môžete zmeniť farbu i textúru zobrazujúcu sa na spomínanom elektronickom displeji. Červené k novej blúzke, bodkované zlaté k novým extravagantným smotanovým šatám!

Volvorii Smart Shoes 1

Ako ľahko si môžete zmeniť farbu i textúru zobrazujúcu sa na spomínanom elektronickom displeji. Červené k novej blúzke, bodkované zlaté k novým extravagantným smotanovým šatám! Čo poviete? Ešte naďalej z vás bude nákupná maniačka alebo vás nové Volvorii Smart Shoes donútia vzdať sa vašej topánkovej vášne?


Koncept je financovaný z projektu, ktorý práve prebieha na Indiegogo. Čaká aj na vašu podporu, dámy. Prvé vtáčiky vyletia z produkčného hniezda pravdepodobne na konci tohto roka, čo je ešte celkom ďaleko. Ak vás Volvorii Smart Shoes oslovili, môžete si ich objednať za 149 dolárov (neskôr až za 249 dolárov), čo je v prepočte na európsku menu asi 141 eur.

Ak sa rozhodnete však kúpiť Volvorii Smart Shoes, rátajte s jedným závažným rizikom – vaším obmedzením sa stáva len vaša vlastná predstavivosť. Idete do toho?

 

zdroj: http://techbox.dennikn.sk