Zmeňte svoj štýl s originálnymi kúskami od Dedolesu

tričko dedoles

Hľadáte módne kúsky, ktoré podčiarknu vašu osobnosť a dodajú vám na originalite? S oblečením Dedoles si prídete na svoje. K dispozícii máte hneď niekoľko značiek, ktoré pri svojich výrobných procesoch zohľadňujú aj životné prostredie.

Zaujímavá mikina čaká len na vás

Dedoles vám ponúka rôzne mikiny až od troch značiek. Značka TheMountain spolupracuje s viac ako 40-timi umelcami, ktorí svoje diela umiestňujú na tričká, mikiny či šaty. Ide o umelecké bavlnené kúsky, ktoré navyše neobsahujú žiadne reaktívne farbivá. Väčšina dizajnov je v 3D prevedení, čo dodáva mikinám úplne nový rozmer.

Od značky Spiral Direct si môžete vyberať z mikín, ktoré majú motív na oboch stranách. Táto značka vyrába kúsky oblečenia, ktoré sú označené AZO FREE (neobsahujú farbivá E102, E104, E110, E122, E124, E129). Motívy sú tiež stálofarebné a majú dlhú životnosť.

Siahnuť môžete aj po mikinách od Mr. Guru a Miss Go. Spoločnosť je držiteľkou certifikátu OEKO-TEX, ktorý je uznávaný celosvetovo a je ťažko získateľný.

Mikiny s prírodnými obrázkami, hudobnými a filmovými dizajnami alebo s motívmi fantasy čakajú len na vás.

Retro šaty sú stále v móde

Vyskúšajte nové retro šaty vhodné na akúkoľvek spoločenskú príležitosť. Retro šaty sú nadčasové, vysoko kvalitné a vy v nich zaručene zažiarite. Vyberať si môžete hneď z niekoľkých vzorov – letných kvetovaných šiat, bodkovaných či pásikavých motívov.

Šaty sú tiež maximálne pohodlné, vyrobené z bavlny, ktorá je známa svojou priedušnosťou. Vďaka prírodnému materiálu sa teda nemusíte vzdať svojho komfortu a stále budete vyzerať úžasne.

Jantárové šperky dodajú vášmu outfitu šmrnc

Jantárové šperky v rozličných odtieňoch žltej môžete doladiť takmer ku všetkému. Jantár je považovaný za kameň nádeje. Pomôže vám v rozhodovaní, ľuďom dodáva nádej a optimistický pohľad na svet. S jantárom bude váš život radostnejší a spokojnejší. Aj tu máte na výber z celej škály šperkov – náramkov, náhrdelníkov či náušníc.