Šatník v mobile???

Neviem ako vy baby či vás je väčšina alebo menšina no ja fakt nerada nakupujem. To neustále obliekanie a vyzliekanie keď nie prvá vec hneď sadne je to pre mňa makačka 😀 Ak patríte do môjho “klubu” nenákupné maniačky mám pre vás super správu.

Moderná technika nás má rada a preto pomocou svojho smartfónu už dnes dokážete čokoľvek zorganizovať, však? Najnovšie teda vám dokáže mobil aj vybrať, aké oblečenie vám dnes najviac sadne. Hmmm zaujímavé čo poviete?

Na Google Play a Apple App Store je dostupná nová aplikácia, ktorá vie presne to, čo sme rozoberali pred chvíľkou.

ClosetSpace vám môže vybrať oblečenie aj na základe iných kritérií, napr. vonkajšej teploty, počasia, ročného obdobia i podľa konkrétnej príležitosti. Prostredníctvom aplikácie sa môžeš konfrontovať so svojimi priateľkami i s niekoľkými módnymi poradcami v ponuke. Celý tvoj šatník v ClosetSpace je v aplikácii, ktorá je mimochodom bezplatne dostupná, zotriedený či už podľa farby, typu oblečenia, značky atď.

closet space

„Zatiaľ je aplikácia zameraná čisto iba pre ženy.“ Priznal Rohan Deuskar – spoluzakladateľ  a výkonný riaditeľ Stylitics, firemný partner ClosetSpace. „Vieme, že ženy tvrdia, že oveľa viac rozmýšľajú o tom, čo si majú obliecť a majú viac vecí, ktoré potrebujú sledovať. Rovnako, ako mnoho iných značiek sme sa pri vstupe na trh zamerali na jeden hlavný druh spotrebiteľa. Určite však budeme rozširovať svoj okruh pozornosti, najmä na mužskú časť, aby sme naďalej rástli.“

Možnosť plánovať si, čo si oblečieš na ďalšie dni, ťa určite poteší. Aplikáciu ClosetSpace totižto môžeš synchronizovať s kalendárom Google Calendar. Ak si ho už používala aj doteraz tak ti okrem pripomienok a budíka bude ešte pripomínať aj čo si chceš obliecť v konkrétny deň.

„Jednou z veľkých vecí, ktoré o našej aplikácii platia, je, že móda prichádza vo všetkých tvaroch, veľkostiach i preferovaných značkách.“ Povedal Deuskar. „Nesnažíme sa len propagovať určené módne trendy, ale aj možnosť nechať preniknúť na svet osobitý výraz každého nositeľa.“

Tak ako baby páči sa vám takáto aplikácia? Potrebujete jej pomoc, alebo to dokážete hravo zvládnuť aj sami? Ste rozhodná alebo každý deň stojíte polhodinu pred šatníkom a premýšlate nad tým, čo na seba? NIE. Stačí čas je vzácny užite si ho s priateľmi namiesto vystávania pred šatníkmi.