Vrstvenie vône, ako to funguje

vrstvenie vône

Máte svoju obľúbenú vôňu a chcete aby na vás voňala oveľa dlhšie? Nie je nič jednoduchšie. Je potrebné len si zvyknúť alebo naučiť sa vrstviť vôňu.

Vrstvenie vône je dobrý zvyk používať produkty telovej kozmetiky tej istej vône. Príklad: Používam krásny parfém nemenovanej značky. Kúpim si sprchový gel, telové mlieko aj parfém tejto vône. Osprchujem sa gélom tejto vône, natriem sa telovým mliekom tej istej vône a nanesiem si ešte malé množstvo parfému na pokožku tej istej vône. Vôňa je navrstvená a tým je zaručená jej oveľa dlhšia trvanlivosť na vašom tele.

Čo to spôsobí? Milujete svoju vôňu parfému a robí vám dobrú náladu? V dobrej nálade vydržíte celý deň! 🙂

Deň smie byť ešte krajsí!

Vrstvenie môžete aj rôzne kombinovať. Možno nie každému sa páči prenikavo voňať tak jednoducho sa osprchuje napr. neparfumovaným sprchovým gélom, ktorý správne vyživý pokožku a dodá jej potrebnú vlhkosť a potom už len použijete parfumované telové mlieko rovnakej vône ako si bude dávať parfém. Prípadne použije sprchový gél rovnakej vône ako je parfém a mlieko na telo použije niečo neutrálnej vône čo nebude vadiť.

A ešte mi napadla jedna ľahučká kombinácia a to použiť sprchový gél + telové mlieko rovnakej vône a parfém vynechať. Dosiahnete tak jemnú vôňu svojej pokožky, ktorá vám bude robiť radosť celý deň.

Máte nejaké triky pre našich čitateľov? Podeľte sa prosím o ne dolu v komentároch.