Vtipné a originálne tričká – skvelý darček

Máš veľa priateľov a každý z nich ma pod chvíľou nejaký sviatok no nechceš im stále darovať bonboniéru a fľašu? To už je predsa také klišé 🙂 Mám pre teba pár tipov.Mne osobne sa veľmi osvedčili ako skvelé prekvapenia pre priateľov a aj rodinu, darčekové predmety tipu potlač na rôzne textílie, či už sú to vtipné tričká, mikiny a dokonca super darček pre čerstvých rodičov je aj vtipne potlačené body ich bábätka. Vyzerá to veľmi efektne a navyše je to také ako by som to povedala no nemá to každý, tým sa to stáva jedinečné a zaujímavé.

A teraz si predstav, že sa opäť blíži sviatok nejakého priateľa a ty nevieš čo vy myslieť. Vôbec sa tým netráp jednoducho klikni na tento link: http://www.geekz.sk tam si určite vyberieš ani som to nestihla všetko dolistovať no mňa zaujali práve tie detské body. Veď hrdý tato určite chce mať doma hrdinu a prečo nie malého batmana? 🙂

 

Humor a vtip tejto firme určite nechýba. Keď si pozrieš podrobne ich portfólio nebude ti na to stačiť jeden deň. Majú tam toho veľa a je tam veru z čoho vyberať. Ja si teraz vyberám nejakú peknú, vtipnú a kreatívnu dámsku mikinu. Veď vonku už je celkom zima 🙂 A dostanem aj jednorázovú zľavu na mikinu až 50% to rozhodne stojí za zváženie. A keďže nám pomaličky, no o to istejšie „klopú“ vianoce na dvere a ja chcem pre svojich blízkych len to najlepšie a ešte za dobrú cenu tak povyberám niečo v super pravidelných akciách 1+1, 2+2, 3+3 a tých 5+5 mi asi už nevinde no aj také akcie tu majú 🙂 To sa oplatí aj pre firmy na rôzne akcie a párty.

Potlač či už na dámske, pánske alebo detské tričko je jednoducho to čo robí tento produkt originálnym, lebo aj keď budete celá firma alebo partia vyzerať rovnako, dodá ti to aj v dave ten správny „šmrnc“. A ani ťa to nebude stáť celú vyplátu. Veď sa pozri na tie ceny to je skoro akoby zdarma.

Takže ja už idem vyberať a ty tiež dlho nepremýšľaj aby si to stihol/stihla ešte pod stromček.