2. Ochutnávka šťastia

Už druhý ročník veľmi zaujímavého podujatia sa konal v meste Žiar nad Hronom. Toho prvého som sa žiaľ nemohla zúčastniť. A po druhom smutne konštatujem, že je to škoda. Avšak tento ročník vyvážil moje sklamanie z minulého roku natoľko, že mi to až tak nevadí. O čo išlo?
Akcia v trvaní dvoch dní. Viac ako 8 prednášajúcich. Z toho min 2 top rečníci akými bez pochyby sú: Mark Džirasa a Peter Sasín. Fantastické témy. Atmosféra akú si ani neviete predstaviť treba to zažiť 🙂
Nemohla som sa tento rok žiaľ s dôvodu súkromných aj pracovných záležitostí (to je však skvelá výhovorka 🙂 ) zúčastniť všetkých prednášok a tak som bola na tých pre mňa kľúčových.
Mark Dźirasa meno veľa ľudom veľmi známe avšak ja som ho na živo zažila prvý krát ale doslova ma očaroval svojim šarmom, neskutočnou energiou a eleganciou a ľahkosťou rozprávania príbehov a životných múdrostí. No fanstastický bol.
IMAG5496
Petra Sasína ktorý je spoluzakladateľom NLP akadémie – inak odporúčam všetkým počúvať ich internetové vysielanie, ktoré je podľa môjho názoru skvelé. (nájdete ho TU ) No keď sa postaví Peťo na pódium mám pocit, že doslova prestanem dýchať a zavesím sa mu očami aj ušami na pery a chcem si všetko zapamätať. Má môj veľký obdiv. Vie pútavo a zaujímavo rozprávať o veciach, ktoré ma zaujímajú a sú prínosom nielen pre môj život ale životy nás všetkých. Jeho charizma a znásobujúca sa energia je pre mňa veľkou inšpiráciou.

10612833_351544545005583_1994849838802383501_n
Pri jednom cvičení si práve mňa vybral na pódium a to bola pre mňa obrovská česť. Áno bola som nervózna ale bolo to tak úžasne skvelé, že nervozitu po chvíľke vymenil fantastický pocit. Už cestou na pódium som sa tešila a keď som tam mohla stáť bolo to niečo … bol to splnený sen.

Prežila som úžasný víkend so zaujímavými ľuďmi a som im za to vďačná.

 

A aký bol váš víkend?