Biano – webportál o bývaní

biano

Keď niečo hľadáš asi sa najskôr vyberieš na internet a až potom do obchodu. To už je taký nový trend tejto rýchlej informačnej doby. Zadáš si pár slov alebo spojení a vo veľmi krátkej dobe ti pomocník vyhľadávač vysúka z rôznych databáz pár stránok ako na zavolanie. Možno ti neponúkne to najlepšie čo hľadáš. Avšak takto vieš aspoň zúžiť svoj výber.

Biano s čím ti pomôže

U našich susedov v Čechách funguje už viac ako rok jeden portál s názvom biano. Chodím tam pomerne rada, lebo tam nájdem to čo hľadám pre bývanie. Inšpirácie predsa nikdy nie je dostatok. Predstav si len takú obyčajnú situáciu, že potrebuješ niečo pekné do spálne. Chce sa ti von behať po obchodoch a preplnených obchodných domoch? Za mňa je odpoveď jednoznačná. Nie. Možno ty si nákupný maniak a vieš si to užívať ako moja kamarátka, pri ktorej doslova trpím, keď ma „ťahá“ po všetkých predajniach.

A tá teda vie vyberať. Sedacie súpravy sme prešli aspoň tisíc krát. Aspoň mne sa to tak zdalo. Trvalo to nekonečne dlho. Najradšej mám jednoduché veci. A medzi ne patrí aj to nájsť rýchlo a jednoducho to čo momentálne potrebujem. Obývacie steny a sedacie súpravy na jednom mieste. To je pomerne reálne. Všetko to patrí do nábytku.

Už vyššie spomínaný portál konečne spúšťajú aj na Slovensku. Takže minimálne budeš mať kam chodiť pre inšpirácie. A ja verím, že nielen pre ne, lebo keď tam už budeš tak si aj niečo objednáš. Načo by si chodil inam, keď už tu stráviš výberom nejaký čas a okrem toho majú tu pekné veci. Veď sa pozri sám a uvidíš, že už sa ti nebude chcieť ani porovnávať a behať inde.

Jednoduchý a prehľadný

Mne sa veľmi okrem výberu aj prehľadnosť samotnej stránky. Je spravená príjemne prehľadne a jednoducho. Vyberieš si tu novú sedačku. Už cítiš ako na ňu dopadla váha tvojho tela. Ten príjemný relax sa ti veľmi páči. Zoberieš do ruky knihu a vychutnávaš si tú krásnu chvíľku pre seba. Máš pocit, že už ti viac k šťastiu netreba…

Tak šup na web a objednaj si niečo pekné aby si si mohol takýto krásny relax vychutnávať kedy budeš môcť a chcieť.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne