Jedlo, ktoré vždy! stojí za to

smrekova koliba zilina

Pomerne veľa času, na môj vkus, trávim v meste Žilina. A keďže tam bývam celé dni potrebujem občas niečo zjesť. Našli sme si s kolegami reštauráciu, ktorá sa stala pre nás viac tradíciou ako voľbou. Sme tam ako doma medzi svojimi. Smreková koliba na sídlisku Solinky ponúka rozmanité jedlo, ktoré poteší vaše mlsné jazýčky

Neverte mi

Hádam by ste neverili nejakej blogerke a copywriterke, len preto, že to napísala. Máte cestu do Žiliny? Choďte sa tam pozrieť a presvedčte na vlastnej koži. Pardon na vlastný jazyk. Podľa toho čo poznám ja som si takmer na 100% istá, že vám to poprevracia všetky chuťové poháriky. 

Naposledy som si našla na tanieri aj takéhoto citrónového labutiaka (fotka nižšie). Jedlo poteší nie len jazyk. Poteší aj oko a to pre mňa veľmi dôležité. Nech to čo skvele chutí aj minimálne rovnako skvele vyzerá. Vysmiate milé čašníčky vám spravia dobrú náladu ak by ste náhodou prišli v podivnom rozpoložení. Jedlo by sa malo príjimať do tela v dobrej nálade. 

Rodinné posedenie

Cenové rozpätie jedál je úplne v norme. Nepoloží to ani váš rodinný rozpočet. Smelo tam môžete naklusať aj s deťmi. Ocko si dá pivko, mamina odšoféruje a deti potešia brušká. Jasné, že aj mamina si nájde niečo diétne a veľmi dobré. Alebo je načase dať si cheat day (v preklade: podvádzací deň, kedy sa v jedle môže čokoľvek). Hladoši aj dietári ste srdečne vítaní!

Za mňa a náš pracovný kolektív môžeme odporúčať!