Krásna pleť vďaka minerálom a Vichy

krásna pleť

Konečne prišiel môj vytúžený a dlhoočakávaný balíček. Skoro som poň utekala. Vďaka českému projektu sa mi dostala možnosť otestovať ďalšie skvelé produkty.

Krásna pleť s vichy

Balíček som otvárala skutočne veľmi pomaličky s o to väčším úsmevom a radosťou. Hneď som to chcela otestovať. Bola som v šoku. V milom a príjemnom šoku. To je tak príjemný produkt akoby hrali prvé husle s mojou pleťou.

minéral 89

Vichy Minéral 89

Minéral 89 je prvý produkt z rady starostliovosti o pleť od Vichy. Kombinuje priaznivé účinky na minerály bohaté Mineralizujúce vody Vichy a kyseliny hyaluronovej. Jedinečné složenie napomáhá hydratácii, posilneniu a vyplneniu pleti. Je to jednoducho presne to čo naša krásna ženská pleť potrebuje k bežnému fungovaniu počas celého dňa.


Naša pokožka je denne vystavená škodlivým vonkajším a vnútorným účinkom. Tieto oslabujú jej ochrannú funkciu. Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster posiluje našu pokožku a pomáha jej byť odolnejšou voči každodenným vplyvom. Mám na mysli znečistený vzduch, stres alebo únavu.

Po aplikácii tohto skvelého produktu od Vichy som mala hneď pocit hydratovanej pleti. Je pravda, že moja pleť je v tomto období taká akoby viac namáhaná. Ten pocit treba zažiť!

Minéral 89 rozhodne odporúčam! A cena je tiež veľmi príjmná na takúto ultra kvalitu.