2 tipy pre vaše zdravie a prekvapenie

zelené potraviny

Takmer som neverila vlastným očiam, keď som to rozbalila. Objednala som si niečo skvelé pre svoje zdravie. Už niekoľko rokov nejem mäso. Nechutí mi. Zrejme som si pred rokmi odjedla svoju časť, ktorú som mala pridelenú pre svoj život. Chuť mäsa mi jednoducho nič nehovorí. Tak ho nejem. Rovnako nepijem alkohol. Žiadny! Ani pivo. Jem raw potraviny. A vrátila som sa k pôvodnému plánu. Mladý jačmeň a chlorella. Jačmeň obsahuje veľa železa a chlorella vynáša odpad z môjho tela von.

Zelené potraviny

Mladý jačmeň a chlorelu som si zvolila ako perfektných sekundantov pre podporu môjho pevného zdravia. Pred asi ôsmymi rokmi sa do našej rodiny narodila jedna malá princezná. A už vtedy mala malá dostatok železa som jej na malinkú lyžičku dávala penu z jačmeňa. ÁNO! Môžo to už malinké deti. Toto je len zlomok toho ako môžu zelené potraviny pomôcť nielen v rodine.

Mladý jačmeň

Jačmeň  je enzymatický elixír plný života. Predstavte si mladú rastlinku jačmennej trávy, ako klíči, preráža tvrdú kôru zeminy a rastie nahor k slnku. Tento cieľavedomý, mladistvý organizmus je zozbieraný období svojho rozpuku. Je spracovaný v okamihu, keď nasal nesmierne množstvo živín a energie zo zeme, vody, vzduchu a slnka. Tieto základné elementy sa prirodzene pretvára na komplexnejšie látky, ktoré potom využíva vyššiu potravinový reťazec, a teda aj my.

Chlorella

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je napríklad jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte. Aby sme chlorellu čo najviac sprístupnili nášmu tráviacemu traktu, používame metódu sprejového sušenia STEAM. Tá zaručuje ideálny pomer dvoch kvalít: vysokej vstrebateľnosti nutričných látok (minimálne 80%) a minimálneho poškodenia bunkového obsahu.

Darčeky

Ja som sa registrovala aby som mala lepšiu cenu. To čo som dostala stojí za to. Krabička na chlorellu aby som si ju mohla brať so sebou. Super! Hodí sa vždy. Vyzerá ako krabička na cukríky. Krásna a vkusná. Kameninové dóza na uschovanie chlorelly doma? Áno aj túto som dostala. Poviem vám je nádherná. Šejkre na jačmeň. Hneď dva. Jeden menší na cesty a jeden veľký na doma. A ako skvelý bonus cestovné balenie jačmeňa. Z toho som skoro padla na zadok. To skutočne úžasnéééé!

A to nie je všetko. Darčeky ešte nejaké boli. A sú rovnako fantastické ako tie, ktoré som vám odhalila. Ponúkla som vám tu len takú ochutnávku čo všetko je možné zažiť so zelenými potravinami.

Firma od ktorej beriem tieto úžasné produkty je jednoducho skvelá!

Máte záujem dozvedieť sa viac o týchto nádherne čistých produktoch? Máte zájem produkty kúpiť za skutočne najlepšie ceny?

Napíšte mi!