Masáž úplne inak akoby si čakal

masáž

Z hlboka sa nadýchnem: “To je tak, tak nádherné.” Môj nos hladká opojná vôňa citrusov a zmesy byliniek. Sú pre mňa príjemné aj keď ich neviem identifikovať. Zakrádajú sa opatrne z vedľajšej miestnosti. Nakuknem dnu so zvedavosťou malého dieťaťa. Už ma majú. Nemôžem už odísť. Nepustia ma. Majú nado mnou prevahu. Je to príliš silné. Chcem ísť dnu a užiť si to. Krásne vôňe na čele s príjemnou atmosférou ma srdečne vítajú.

Evku som spoznala na jednom krásnom seminári osobného rozvoja. Keďže som tam stretla na moje prekvapenie samých úžasných ľudí, ona nebola iná. Nie! Ona je iná. Káždý z nás je iný a tým sme jedinečný!

Ty si výnimočný!

Evka robí zaujímavé veci. Objednala som sa ku nej na masáž. Mám rada masáže. Bolo to presne to čo moje telo chcelo a aj potrebovalo. Efektívne a emocionálne pohladenie duše. Masáž nie je len o fyzickom dotýkaní. Pre mňa je to aj o dotýkaní sa duše. Keď to masér robí správnym spôsobom tak si odnesieš oveľa viac ako len uvoľnené telo. Pre mňa je dôležitá aj uvoľnená duša.

Ruky položené na volante. Tak dobre jedna ruka položená na volante, lebo v druhej držím papier, kde mám napísané kam mám prísť. Taká analógová navigácia. Odbočujem do uličky s adresou budovy. Zabočím opatrne a veľmi pomaly do dvora. Podľa inštrukcií milého pána z vrátnice zaparkujem na presne určenom mieste.  Vyhradené pre mňa. Usmejem sa nad číslom. Je to jedno z mojich obľúbených čísel.

“Aké milé. Mám vtedy narodeniny.” – objavili sa príjemné myšlienky v mojej hlave. “Hmmmm. To nebude náhoda. Bude to úžasný večer.”

Masáž úplne inak

Vybieham hore po schodoch. “Ach, asi som zle odbočila.” Kráčam dlhou chodbou a už ju vidím. “Tak predsa som odbočila dobre.” Usmieva sa na mňa. Stojí na chodbe a roztvára ruky do široka. Takmer cez celú šírku chodby. Myslím to vážne. Krásne privítanie. Prechádzam dverami a tam …

Už ma vône ťahajú doslova za nos. “Poď, čakáme na teba. My a dokonalá atmosféra.” Líham si na lehátko. O chvíľku cítim príjemný dotyk masérkinych rúk na mojom chrbáte. Roztiera voňavý olejček. Jej príjemný hlas upokojuje moju myseľ.

Predstav si, že tam ležíš ty a … Tak ako do tvojich uší pomaličky a jemne prenikajú milé slová, vnímaš krásnu vôňu a opojný pocit uvolnenia. V mysli kráčaš po pláži a cítíš príjemne teplý piesok medzi prstami na nohách. Jemný vánok ti postrapatí vlasy a slaná vôňa mora sa mieša s vôňami miestnosti. Hmmmm. Z hlboka sa nadýchni nosom aby si zachytil všetky tie krásne vône.

Mala som pocit, že prešli dni. Bola som príjemne zrelaxovaná a vnútorne upokojená. Presne takto to mám veľmi rada. A odporúčam to skvelým ľuďom.

Chceš zažiť niečo výnimočné?

Zaži masáž inak!