Nie je model ako model

Model autíčka mustang modrý

Počas života, ako naberáme skúsenosti sa menia aj naše hodnoty a priority. To, čo nás bavilo, ako deti ide veľa krát do úzadia. Nahradia to nové radovánky dospelých. Také tie akože seriózne dospelácke. Tí, čo ostanú v srdci a v duši stále tak trochu deťmi môžu byť prekvapení, lebo ich záľuby ich sprevádzajú celý život.

Poznám ľudí, čo celý život riešili modely lietadiel, lodičiek a tiež autíčiek. Tie autíčka som mala najradšej. Mohla som sa s niektorými hrať. Vždy sa mi to páčilo, kopec malinkých autíčiek. Mala som svojich favoritov, o ktorých som snívala aj v životnej veľkosti.

Pri spomienke na detstvo kedy sme ešte nemali internet som zabrúsila na virtuálneho sveta. Našla som stránku, kde majú všetko možné. Príjemne ma zaskočila široká ponuka rôznych doplnkov k modelom aut. Mini helma? Toto, keď som videla tak zo mňa vyletelo polohlasne: “To vážne aj toto sa predáva?” A ozaj majú aj toto v ponuke pre najväčších fanúšikov F1. Prišlo mi to milé. Takto fanúšikovia môžu mať komplet celú zbierku pre radosť.

V čase najväčšej slávy svetoznámeho jazdca Michaela Schumachera takmer všetci s napätím pozerali prenosy pretekov. Veľa malých chlapcov vtedy túžilo byť ako on. Rýchly, známy, úžasný, byť stredobodom pozornosť za precízne výkony v F1. Nie každý si mohol dovoliť dať sa na túto dráhu, a tak má doma aspoň nejaký suverín ako spomienku na najväčšiu slávu.

V ponuke Tiborových modelov tak nájdete aj sekciu schumacher 2020. Medzi nami, aj ja som si tu vybrala môj obľúbený model auta. Nemá síce moju obľúbenú farbu a aj tak sa mi páči. Majú tu totiž aj Ford Mustang Shelby GT 500. Pozerajte, vyberajte, robte si radosť.