Krém mi vyhovuje

Niektoré zmeny skutočne nemám veľmi rada. Keď som si konečne vybrala krém na pleť, ktorý jej ulahodil, rozhodla som sa opustiť zónu komfortu a vyskúšať ešte niečo nové. Priznám sa, že značku krémov Neutrogena som doteraz poznala len ako “ten tuhý” krém na ruky. Je síce tuhší na môj vkus a je za to veľmi dobrý.

Krém na pleť

Od tejto značky som nikdy nemala. Neutrogena s Retinol Boost formulou. Tak to je niečo. Vôbec som netušila, že vyrobili aj takúto špičkovú radu starostlivosti o zrelšiu pleť. Príjemne ma prekvapila ako konzistencia krému, tak aj zloženie.

Pre mňa je konzistencia, volajme to aj tuhosť alebo tvrdosť krému, dôležitá. Ide o to, že si myslím, že krém na pleť by mal byť jemný a mal by sa nanášať z ľahkosťou. A Neutrogena to teraz dobre spravila.

Krém mi vyhovuje

Konečne niekto pochopil, že na bežné chodenie po vonku sa netreba mazať 50kou faktorom a stačí aj oveľa nižší. Mne osobne 15ka úplne vyhovuje aj keď už dávnejšie nemám 15.

Uvidím po dlhšom používaní ako sa popasuje s drobnými vráskami ako prejavmi neustáleho smiechu a tak trochu aj starnutia. Je to životný proces, ktorému sa nevyhne nikto z nás. Treba to brať s ľahkosťou a hravosťou. Zatiaľ to vyzerá tak, že som si po dlhom čase našla kozmetiku, pri ktorej by som chcela ostať oveľa dlhšie ako pri tých predošlých.