Oddych alebo práca?

Moja práca je úžasná. Môžem ju robiť z akejkoľvek časti sveta. Vlastne takmer z akejkoľvek časti sveta. Potrebujem trochu wifi signálu 🙂 Tvorím webstránky a občas riešim aj dizajn. Okrem toho zriedka píšem aj recenzie rôzneho charakteru alebo vymýšľam popisky na tovar do eshopov. -> Ak by mal niekto záujem o moje služby nech sa páči ma kontaktovať cez kontakt v lište menu vpravo hore. Nájdete tam formulár, cez ktorý sa vaše otázky dostanú až ku mne.
To som trochu odbočila. Takže moju prácu môžem robiť takmer odkiaľkoľvek a tak teraz sedím na terase hotela kde fúka jemný vetrík, zľahka opiera slniečko, z diaľky ku mne prilieha hluk áut a iných motorových vozidiel z neďalekej cesty, ale ten výhľad ten stojí za to. Je tu tak nádherne, že človek má chuť vzlietnuť. Zavriete oči, opriete sa do lehátka a viete že práve teraz môžete byť kdekoľvek a kýmkoľvek. Ja som práve tu sama sebou. Sedím tu sama s vlastnými myšlienkami. Nikto a nič ma neruší. Pýtate sa na ten hluk od cesty alebo občasný prelet lietadiel? To je len vec nastavenia mysle tieto hluky idú jednoducho odladiť – jednoducho ich nevnímam. Asi jediné čo ma vie vytrhnúť z koncentrácie sú otravné muchy lebo tie sú fakt dosť otravné 🙁
Muchy nemuchy patria do prírody. Tak ako príroda akceptuje nás my sme až povinný akceptovať ju 🙂 Je krásna, skvostná, úchvatná, miestami až majestátna a dáva nám príliš veľa vecí potrebných k životu.
 
[envira-gallery id=”432″]
Škoda, že mi teraz počasie nechce dopriať plavkovej nálady. Hodila by som na seba opaľovačky a už len potom by sa mi pracovalo a relaxovalo.  Alebo skôr driemalo 😀 pretože neviem či by som niečo videla na displeji môjho laptopu keby mi slniečko doprialo viac slnečných lúčov. 😀Človek vraj nemôže mať všetko. Ja s tým nesúhlasím môžeme mať všetko čo len chceme ale sme pripravený to prijať. Čo ak príde deň a skutočne sa nám začnú plniť všetky naše sny a túžby a nebodaj aj zhmotňovať myšlienky to by bola katastrofa nechcela by som aby sa zhmotňovali myšlienky ľudí, ktorí sú vyslovení negáči. Ale naopak tých pozitivistov to by bolo niečo iné. 🙂To je na jeden článok priveľa rozhádzaných myšlienok asi by som mala napísať knihu. Myslíte, že by to niekto čítal?

 

Teším sa na vaše názory.

Krásny deň prajem

Zuzy 🙂